Akşam ki maç için skor alalım bakalım kim yener?

Amilli takım bu akşam sambacılar karşısında ne yapar yenebilirmi ya da berabere kalabilirmi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben hakan şükür, sergen, rüştü ve diğerlerinden sonra gelen ekibe kesinlikle güvenmiyorum. Brezilya alir farkla.

0|0
    0|0
    • o futbolcular bulmamız zor şimdikiler istisna hariç şerefsizler kendi takımların da oynadıkları gibi milli maçlarda oynamıyorlar

• Cunku bizdekiler futbolcu degil parayi sohreti gorunce antremani unutup kari kiz pesinde kosan türden sadece gece hayati basja birsey yok bak real madrid barcelona oyuncularina neden bizden kat kat iyiler acaba? Takimlarindaki en kotu oyuncu bile bizim oyunculardan kat kat iyi biz bitane saglam oyuncu transfer alinca sevincten ölüyoruz takimi kurtarir diye

• çok doğru söyledin

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Cokda onemli acikcasi.

0|0
    0|0
  • Bizimkilerin gol atacağını sanmıyorum. Hazırlık maçı olduğu için skor veremiyorum :) Ama Brezilya'nın kazanacağı aşikar.

0|0
    0|0
  • brezilya şikeci federasyonun takımının içinden geçer. 4-0

0|0
    0|0
    • ben daha kötüsü olcak diye de korkuyorum

• bak orda haklısın selçuk boş birde bu terim aşırı kabrisli egosunu tatmin etmek için milli mücadeleyi kafasından silecek kadar da şerefsiz

• öyle abi, valla izlanda 3 atınca falan gayet sevindim. bu federasyon ve boşbeleş futbolcular takımdan temizlenmeden bişi hissedebilceğimi de sanmıyorum.

• 5 0 brezilya maalesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...