Bayan Milli Voleybol Takımının durumu ne olur?

Malumunuz 50 küsur sene sonra ilk defa takım sporlarında olimpiyatlardayız. Takip ediyorsanız eğer Türkiye ilk maçında Brezilya'ya 3-2 kıl payı yenildi. Diğer maçında Çin'e 3-1 mağlup oldu. Son maçında ise Sırbistanı 3-0 yenerek oyunlarda ben de varım dedi. Genel olarak ben takımımızı çok başarılı buldum. Uygum motivasyonu yakaladıklarında hücumda ve savunmada başarılı oluyorlar. Cuma günü oynanacak olan Amerika maçında durum ne olur sizce ? ve genel olarak takımla ilgili neler düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
Düzeltme; pazar günü oynanacak olan ABD maçı...

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, tüm maçlarını izledim ki zaten yıllardır da bu takımı çok yakından takip ederim; kesinlikle tüm milli takımlarımız arasında en kalitesi bu takım.

Amerikadan önce bir Kore maçımız var, Kore'yi yenebilecek gücümüz var ama belli olmaz yine de, Amerika'yı ise yenmemiz mucize olur

0|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum. Zaten adam akıllı başarı elde ettiğimiz tek dal. Güney Kore maçı da çok kritik, yenersek büyük bir avantaj sağlamış olacağız. Umarım madalyayla geri dönerler.

• İnşallah Kore'yi 3-0 yeneriz Amerika'ya da yenilsek bile 3-2 yeniliriz

• Güney Koreyi set vermeden yenmemiz çok zor :/ onlar abd.yi zorlamıstı ve sırbistanı da yendiler. dengeler eşit gibi. amerikaya da 3-2 yenilirsek 1 puan almıs oluruz.. bu da bize büyük katkı saglar. önce gruptan cıkmak lazım

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Amerika her spor dalında futbol harici gerçi başarılı olabilen bir takım ve her spor dalında, her branşta olan bir ülke.Beyzbol, Buz Hokeyi, Amerikan futbolu, Rugby, Hentbol, Futbol, Voleybol, Futsal, Basketbol, Tenis vs. vs, her alanda Amerika'nın adı var.Grand Prix'te, Amerika'ya 3-1 yenilmiştik.Harmotto, Berg, Tom, Arruda varken bizde nazın saçma sapan paslarıyla mı kazanacağız ?

1|0
    0|0
    • nazın servisleri de beni cok tedirgin ediyo allahtan neslihan o açıkları kapatıyor biraz. mansetlerde ve serviste hata yapmazsak en azından farklı yenilmeyiz

• Türkiye G.Koreyi yenerse grubu 4. eğer yenemezse yenemezse 5. olarak tamamlar. Birleşik Devletler karşısıdna şans bile vermiyorum. Grubu 4. bitirmeside bir işine yaramayacak. Bu seferde karşı grubun en iyi takımıyla eşleşecek. sonuç yine hüsran :)

1|0
    0|0
    • diger grup bize göre cok zayıf ama :) gruptan cıkarsak bi şansımz olabilir

• tamam diğer grup çok zayıf ama bize büyük ihtimal rusya gelecek, rusya kötü bir takım değil

• koreyi yenmek şart yoksa abd maçı falan bizim içn hikaye olur !'

1|0
    0|0
  • öğretmedik bayan milli değil kadın milli be abicim

0|0
    0|0
  • ABD yener bizim kızları

0|0
    0|0
  • izlemeyi çok severim ama konusunu bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • ne güzel.

0|0
    0|0
  • Tura yakınız bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...