Baylar! Karın kaslı veya adonisli kızlar çekici midir?

ben kizim ve adonislerim var karnima sekil vermeye calisiyorum sizce cekici midir yoksa gobek olmayip dumduz olmasi daha mi iyidir

0|0
14|84

En İyi Kız Görüşü

• Çekici diyen erkeklerin 99.9 unda ne kas ne baklava ne adonis var :D

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 84

• O kadar çekici değil, ancak iticide değil bayan.
    Herşeyin dozunu ayarlamak lazım. Şahsen kası belli olan kadınlardan hoşlanmıyorum. Kadın dediğin hanımefendi ve zarif olmalı. Spor yapıp kaslarını sıkılaştırması ayrı bir olay...

Çok kısa bir süre spora gittim ve sonra bırakmam gerekti. Orada bir kız vardı o da spor yapıyordu. Ancak görünürde bir pazu, karın kası, adonis falan göremedim. Ancak vücudu sıkıydı, bunuda fark edebiliyordum...
    Bence böylesi makul.

Mesela ;

http://i.hizliresim.com/2QBmnd.jpg

0|0
    0|0
  • tabi ki hayır. O erkeğin işi :) bayan dediğin fit olmalı ama bölük pörçük olmamalı :) tabi bu şahsi fikrim

0|0
    0|0
  • Çekicidir.

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter diyen bir ton adamın içinde bu sorulmamalı :D

3|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • mehh... çekici değil, iki taraftan birer çizgi inse yeter, kasların görünmesi bence itici...

no offence...

0|0
    0|0
  • kolların normal bir erkek kolu gibi olmadığı sürece istediğin kadar karın bacak kalça çalış daha çok hoşumuza gider :) şekilli vücut her cinstede çekicidir.

0|0
    0|0
  • Dümdüz olması iyidir de kasa gerek yok ya :))

1|0
    0|0
  • Bence bir kadında kas olması hiçte çekici değil. Kadın dediğin narin ve yumuşak tenli olmalı. En güzeli budur.. Kadın gibi olmalı yani..

1|0
    0|0
  • Hatun dediğin göbeksiz olur zaten. O ne öyle ya ben oldukça iyi fizikli olucam ama hatun benden daha fazla yiyip göbek yapacak...

0|0
    0|0
  • Gobek olmayip duz olmasi cok daha iyi digerleri itici geliyor

1|0
    0|0
  • Aksine iticidir. Bayanların yaradılışında zerafet vardır. Dümdüz olması daha iyidir. Şahsi kanaatim.

1|0
    0|0
  • Spor yapan bir kız iyidir. Ancak aşırıya kaçıp her yerinden kas fışkıranlar itici geliyor.

0|0
    0|0
  • Evet hemde cok

0|0
    0|0
  • Gayet çekicidir gym yaşam tarzıdır. Cahil cahil konuşan arkadaşlar boş boş konuşuyorlar. Takma sen onları. Gayet güzel ve sexidir. Devam etmelisin.

0|0
    0|0
  • Karın kasi degil ama asil su asagidan tam göğüs arasinda uzanan tek cizgi oluyor ya işte o bitirir beni

0|0
    0|0
  • http://hizliresim.com/QgmEXV Ben bu kadının hayranıyım zaten wbff şampiyonu adı Andrea Brazier.

0|0
    0|0
  • Ben ölürümmmmmmmmmmmmmmmmmmm !

0|0
    0|0
  • çekicidir kesinlikle

0|0
    0|0
  • Ispartada gördüm bir yerde çalışan bir bayan cidden hoştu

0|0
    0|0
  • Kas yapan kızlar bana itici gelir hep kadın dediğin zarif olur

0|0
    0|0
  • çekicidir kanka devam.

0|0
    0|0
  • Degildir bence kadin dedigin yumusak olmali yau sertlik bizim isimiz

1|0
    0|0
  • evet çekicidir, süperdir hatta,, inanmayan 60 yasındaki hülya avşarın yaz aylarında paylaştığı karın kaslı fotoğraflarına baksın ;) ;)

0|0
    0|0
  • Kas çekici değildir, adonis kası da abartı olmadığı sürece.

0|0
    0|0
  • Beyni olan kizlar daha cekici soyliyim

2|0
    0|0
  • superolur sporcu adam sporcu kizi sever

0|0
    0|0
  • e tabikide güzel duruyor bır bayanda

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    54

Kızlar Ne Diyor 13

• Bende fitness yapıyorum spor asktır dıyorum ve erkekler nasıl hayal edıyor bılmıyorum ama takvıyesız ve hormon almadan bır kadın cok fazla kas yapamaz zaten yaradılıs boyle çok baklava falan bnde sevmem sekıllı bır vucut ve fit kalkık bır popo sert ve sekıllı bacaklar herzaman guzeldır ben gayet guzel buluyorum , kolay bsey degıldır spor ama sevmeden yapılacak bısey hıc degıldır sırf vucudum guzel olsun dıye spora baslayıp bırakanlar coktur cunku bırden olsun ısterler olamadıgını gorunce sevmedıklerı ıcın cekemez bırakırlar ama alısılması gereken guzel bır tutkudur.

0|0
    0|0
  • ben şekerpare sevıyorum A:SD:F:G

0|1
    0|0
  • Birazi cok guzel duruyor, ben gecen sene biraz ileri gidip baya yapmistim ama hos durmadi. Simdi az var ama daha estetik duruyor abartma yani..

0|0
    0|0
  • hayır, kız dediğin kibar olur panpiş

0|0
    0|0
  • Abartmazsan güzel olur

0|0
    0|0
  • baklavaysa kötü ama düz bir karın fit vücut hatları güzel duruyor bu da gerçek :))

1|0
    0|0
  • Bir bayanda düşündüm de, DOUBLE itici.

0|0
    0|0
  • Vııy itici diil mi öyle kızlar :)

1|0
    0|0
  • Fazla abartılmadığı sürece, güzel.

0|0
    0|0
  • Bu karın kası nasıl yapılıyor ya :(

0|0
    0|0
  • Kiz dedigin narin olur

0|0
    0|0
  • O nee beeeeee erkek gibi zayfim yeter ne kası

0|0
    0|0
  • Sevgilim sırf karın kasım var diye benden sogumustu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...