Ankaralılar baksın ;) Maliyeciler için nereye hangi vergi dairesine gitsem yardımcı olur?

Trafik cezalarını nereye ödemem gerekiyor arkadaslar. Birde bugün sehirdısında 06 plakalı arabalarımızın eve gelmiş en az iki tane trfik cezası varken internette baktıklarında cıkmadıgı söyleniyor. fakat ödenmemiş bandrol borcu cıktı 920tl 1.250tl seklinde iki adet. Acaba trafik cezaları da bandrol ücretine dahil midir? bunu sordugumda hayır maliyeye gidin orada cıkar dediler ama yarın nereye gidecegime karar veremedim. sonucta aynı siteye bakıyorlar diye düşünüyorum. sehir dısında cıkmıyorsa orda da cıkmaz diye bi önyargı olustu bende bi yorumlarsanız ve maliyeciler için nereye hangi vergi dairesine gitsem yardımcı olur?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• vergi dairesine git oradan cıkar arac kac model ve kac cc 1250 tl cıkıyor link buradan baka bilirsin ayrıca sigorta reasüranss birliginin belirledigi kasko bedeli üzerinden vergini yarıya düşüre bilirsin bunu için ilgili sigorta acentene başvur link bu listeyi kendi aracına göre doldur yada ilgili acenteye git onlar sana yardımcı olacaklardır ceza ile ilgili resim yada cezayı nerede yedigin ile ilgili bilgi geldimi bunları araştır derim

1|0
    0|0
    • çooooookk çoook tesekkürler sağolun :)

• haklısın peki birde söyle bi durum var bugün ruhsat yenilemek için gittiğimde o borc yüzünden arabama haciz kondugunu öğrendim. şirket adına olan bu vergi borcunu, şirket hisselerimi baskasına devrettiğim zaman haciz arabamdan kalkar mı? ve devrettiğim kişi 1.derece yakınımsa beni yine etkiler mi?

• şimdi burada asıl düğüm noktası arac kimin üzerine arac sirket üzerine ise devretmen aracıda devir anlamına gelir dogal olarak borctan kurtulursun ancak şirket borcunu yanında senin de şahıs olarak borcun varsa ve bu borçtan kurtulammazsın unutma ki ticari işletmeye devreden ve devir alan mütesesilen 1 yıl alacak ve borçlardan sorumludur ticaret hukuk konusunda uzmanlaşmış bir avukat sana yardımcı olacaktır

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...