nü sanatıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Sanat için soyunulur muymuş canım !

Hadi ordan bunlar kendilerini kandırıyor !

Helal şut emmemişler ne olacak !

...vs turu tepkiler mi verirsiniz yoksa sanat için her şey yapılır diyenlerden mısınız? Ben nu sanatçisiyim ve genellikle hakaret içeren kelimeler duymaktayım.Bir de sizin fikrinizi almak istedim...

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sanat işte adı üstünde...

Sanat hayal gücümüzle ulaştığımız, kısıtlayamayacağı alanlara ulaşabildiği için sanattır, bu kadar sevilir ve bu kadar tutulmuştur. Sanatın çıplaklığa ve insan bedenine el atmaması olmazdı ve sanata sınır koymak sanata yapılmış olan en kötü hakaret olurdu.

Sanatın sınırı olmaz. Ve çıplaklıkta bunun sonu olmayan noktalarından birisidir. Vajina veya penis resimleri çizenler bile var. Onlara bile saygı duymak lazım.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Böyle sanatın içine tüküreyim. Bu sanata ilgi duyanların teşhirci ve az buçuk sapık ruha sahip insanlar olduğunu düşünüyorum.

Bana bu Nü sanatının amacını söyler misin? Maksat çizimse çizilecek o kadar çok çeşit şey varken çıplaklıkta ısrar etmek neden?

1|1
    0|1
  • Sanatın normalini tercih ederim.Sanat için soyunulmasına karşıyım.Sanat adı altında her türlü edepsizliği, ahlaksızlığı yapıyorlar.

3|0
    0|0
  • farketmez, gayet doğal işte nolcak.

1|0
    0|0
  • sanatın bir teması bir kurgusu vardır. bu tema yı bana anlatabiliyorsa sanat için soyunmanın bir sakıncası yok ama yanlış kurgu olayı p*rnografiye sürükler herhalde sende bunu istemezsin.

1|0
    0|0
    • zaten bazi insanlar p*rno ile nuyu ayirt edebilse boyle hakaretler duymazdim :/

• ayırd edebilecekleri bir şeyleri veremedin demekki henüz biraz daha uğraş ve farkı göster.

• onyargili gozlerle bakan insanlara gostersen ne oluyor ki? koca bir sifir.

• soyunmak sanatsa hayvanlar daha bi sanatkar ozaman sizden

4|1
    1|1
    • Rencide sanatsa Leonardoyla sevişir misin panpa?

• Yorumlarınızda belli oluyor zaten dinle dalaga geçmenden .. Sen önce insanlara atlamamayı öğren atlamazsan boyun eğmiş olmuyorsun merak etme. Kimsenden üstün değilim kimseden eksiğimde yok bu böyledir. Damarıma falan bastığımımı sanıyorsun :) sadece komiksin yorumlarını okumak çok iyi geldi güldürdün beni çok teşekkür ederim sana .. iyi geceler şimdi bu gece güzel sonlandı sağ ol sende olmasan kime gülecektim hehehee =))

• Galeyana gelip provakatıf sozlerı fıkır beyanı gıbı dıllendırmek şeytanın işidir aklında olsun madem Kur'an okuyorum dıyosun bunu öğren ordan.Atlayana atlarım bebegım gordukce de atlıcam sen bu huyunu bırakana kadar :D Totomla da guluyorum ayrıca hıc tartısma modunda degılım kıb aeo by :D

• Sadece saygı duyarım, bir tepki göstermem

1|0
    0|0
  • Şakirtler sanatla ilgili konularda yorum yapmasalar daha güzel bir konumda olacak sanat.

2|0
    0|1
  • Soyunmam, selülitim var

2|0
    0|0
  • alkolün şarhoşluğu ölüme sanatın sarhoşluluğu ölümsüzlüğe gider

1|0
    0|0
  • sırf olduğunuz sey olabilmek için gidip bi dünya para verdim şu makinaya fotoğrafa başladım.

1|0
    0|0
  • junon nickini gördükçe hep o aklıma gelio .

1|0
    0|0
  • Sanat için soyunurum beyb ama sanat kusabılır :D

1|0
    0|0
  • Nu olayım dedim halk eğitim kapandı

1|0
    0|0
  • sanatın her türlüsüne açığım

1|0
    0|0
  • Nereye gittin beyb :((((((((((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• nötr üm ben hiç bi şekilde olumlu olumsuz yorum yapmak istemiyorum

1|0
    0|0
  • Helal sut emmemisler ne olacak !

tepkisini verdim..

1|0
    0|0
  • kötü bir tepki vermem

1|0
    0|0
  • ben de katilabilir miyiiiim?

1|0
    1|0
  • güzel.

1|0
    0|1
  • bence bu bir sanat degil.. gereksiz oldugunu düsünüyorum ama ne yapıyosan kendinee.. bu dindarlarda da böyledir (yobazlarda degil).. yani sen acmakla mutlu oluyosan ac anacım.. da coluk cocuk görmesin yalnız

1|1
    1|0
  • nasıl nü sanatçısı oluyorsunuz, gidip müracaat mı ediyorsunuz veya onlar mı sizi buluyor, fizik güzelliği mi olmalı bunun için? aydınlatır mısınız?

1|0
    0|0
    • guzelsanatlar fakultelerine git. fizik onemli degil.

• hahaha:D:D seni ayri bir yere aldim sekerim :p

• Popili oldum holley ^^

• Soyunmam.zamaninda biri soyunmus zaten ben niye soyunuyum tekrar gereksiz yere vucutsa ayni vucut

1|0
    0|0
    • o biriler hep var zaten onemli olan bakis acisidir

• herkesin tercihi tabi saygi duyuyorum tesekkur ederim duzgun bir sekilde cevap verdigin icin :)

• Ne demek :)

Yükleniyor...