Toplu taşıma araçlarında mesaj yazarken yanınızdaki bakarsa ne yaparsınız?

Toplu taşıma araçlarında çok olur mesaj yazarken yada telefonda bir şeyle uğraşırken yanmdakinin canı çıkar telefonda ne yaptığımı ne yazdğmi görmek için ve çok sınır olurum göstermemek için şekilden şekle girerim resmen siz bu durumda ne yapıyosunuz ? :)

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• toplu ulasım araclarında cep kullanmıyorum bir de o araclarda telefonda konusanlar var ya sinir oluyorum görgü kurallarından bihaber insanlar var maalesef..tabi kendi aralarında yüksek sesle konusan gülüsenleri de unutmamak lazım onlara da gıcık oluyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben varya acayip bakarım camdan mamdan.

0|0
    0|0
  • mesaj ayarlarından yazı boyutunu büyük yap ve şunu yaz ne bakıyorsun lan mal önüne bak yaz göreceği şekilde tut :)

0|0
    0|0
  • ben de yapıyorum ama hoşlandığım bir kıza. çünkü numarasını şöyle çaktırmadan ah alabilsem ve tanışsak ama olmuyor kötü bir şey ise suçluyum bende.

0|0
    0|0
  • erkek olduğum için kimse bakmıyor

0|0
    0|0
  • bana denk gelmedi sadece gazeteye bakanlar denk geliyor.istanbulda isen bunlarla karşılaşman normal.kızların telefonuna bakabilirler.abaza çok çünkü.

0|0
    0|0
  • Profil resminden sebep soruya 5 puan bastım

0|1
    0|0
  • 7 yıldır toplu taşıma kullanmıyorum cok rahatım

0|0
    0|0
  • okuyana k... türünden şeyler yazıyorum

1|0
    0|0
  • Ben genelde bakmam.Ama gözümün içine de sokanlar olunca hayır demiyorum tabii ki :)

0|0
    0|0
  • bana bi gün yanındaki adam mesajın geldi oğlu okumayacak mısın dedi ve tüm muhabbeti biliyodu :D

0|0
    0|0
  • Mesaja ''arkamda ki p*ç bakıyo sonra konuşalım yazıp '' yolluyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ne yaptığını sanıyorsun der gibi bakıyorum.

0|0
    0|0
  • Basima hic gelmedi.. Sanirim gelse tinlamam heralde..

0|0
    0|0
  • ekrana mesaj yazarken ne okuyosun lan oç yaz :d

0|0
    0|0
  • bu dediğini hiç yaşamadım,ne ben merak ederim ne de başkası benim ne yaptıgımı. cok ilginç geldi bu anlattıgın simdi bana.

0|0
    0|0
    • Ben arkada otururken öndeki cam kenarındaki bayanın yazdıklarını camdan bile görebilmiştim, ne gadar yetenikliyim ben ya

• meraklı denir ona

• öpüselim mi?

0|1
    0|0
Yükleniyor...