Ne olacak bu Fenaerbahçe'nin hali?

125 milyon euro luk takım 24 milyon euroluk takımla 90. dk. beraberliği zor kurtardı sizce ne olacak bu fenerin hali

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bi de havuzdan çıkacaklarmış :) bu gidişte bi kaşık suda boğulacak mini mini kuş...

1|0
    0|0
  • Aykut kocamanla olmuyor hala ne diye bu israr anlamiyorum. Adam alexi etkisizlestirmeye calisiyor bence. Su final derbisinde de oyle oldu gs ile olan.o mac kacar miydi ya. Sinirlendim gece gece.

0|0
    0|0
  • Fener ancak gs yı yenmekle uğraşan bi takım bence büyük düşüncelere sahip değil

0|0
    0|0
    • fener'in küçük bir takım olduğunu anlayabilmişsin tebrik ediyorum, ya galatasaray? gitti son şampiyonlar liginini özetlerine bir bak istersen. bordeaux bile 3 attı

• sen de bi git bak istersen bu ülkede avrupada bizden daha iyi başarılı olan bi takım var mı varsa göstersinler bi uefa kupalarını da konuşsunlar

• avrupada uefa kupasını kaldıran takımlar : Feyenoord, Mönchengladbach, Frankfurt, Ipswich Town, Göteborg, Anderlecht, Espanyol, Parma, Zenit.. vb yani gördüğün gibi öyle çok güçlü takımlar değil. uefa kupası 2. sınıf bir kupadır ingiliz takımları özen göstermezler.örn : m.united geçen sene ilk turda elendi.

Erkekler Ne Diyor 12

• Bilip bilmeden laf yapıosunuz önce bir bakın bakalım karşı takım ne zaman başlamış kampa sonra fenerbahçe daha kadrosunu ne kadar oturtabilmiş ve tabiki karşı takım lige çoktan başlamış 2-3 maç oynnamış yani sahaya alışmış artık ama fener daha hazır değil şuan fakat 1-2 aya fenerin zor kaybeden biri olucağını söylemek mümkün

0|0
    0|0
  • bu işler parayla olacak iş değil, bi iyi teknik ve takım ruhu gerekli

1|0
    0|0
  • Fenerin her zamanki hali, şaşırmadım.

0|0
    0|0
  • maçta fenerbahçe kötüydü bence 90 dakika etkisiz kaldı değişikliklerde semihin yerine sowum girmesi lazımdı ama hoca kuytın forvet oynayabileceğini göstermek için onu forvete alıp m.topuzu sahaya sürdü fenerbahçe maçta yorulmadı bence maça çıkmadan önce yorgundu umudumuz 2.maç büyük ihtimalle bu oyunla oynarsa elenicek) ama bu hANTALlığı sezon öncesi olmasına veriyor Fenerbahçe'ye Vaslui karşısında başarılar diliyorum

0|0
    0|0
  • Önemli olan para değil oynatmak ve top peşinde koşan adamların takım sevgisi :)

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe'nin psikolojik sorunları var,

0|0
    0|0
  • Para her zaman vuslata erdirmiyor demekki.

1|1
    0|0
  • Fenevden iş çıkmaz abi :)

1|1
    1|0
  • Ben tahmin etmiştim

0|0
    0|0
  • Tokat sporu zorla yenen bir takımdan beklenen birşey

0|0
    0|0
  • yazık gerçekten