Bir günün sonunda geride kalanlar...

Bir günün sonunda bize,bazen hiç tatmadığımız mutluluklar bazen hüzün bazen de pişmanlıklar kalır.kafanızı yastığa koyduğunuzda o günün değerlendirmesini yapar mısınız?Mesela bugün kendiniz için ve sevdikleriniz için neler yaptınız?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Bugun harika bi yer kesfettim, icime bi huzur doldu artik kafami dinleyecegim bi yer buldum. Bir de nerde o eski ramazanlar derlerdi bugun onu gordum. Bugun kendimi mutlu etmeyi ogrendim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bugun vizelerden dolayı odanın içinde ordan oraya gecen kitabımı bitirdim

mahalle sakinlerinin ve bilhassa benim park yeri yüzünden rahatsız oldugum tartıştıgım adamın dükkanına nüfusumu kullanarak zabıta ve maliye den memurlar gönderttim

sigarayı daha az içtim hergün daha az içiyorum 10 gündür pipo içmiyorum gibi bir sürü şey işte

1|0
    0|0
    • vizeler iyi geçti mi peki?sigarayı azaltmanda iyi olmuş senin açından.

• yanlış anladın sanırım.zaman hızla geçiyor.ben üniversiteyi ilk kazandığımda bu okul biter mi diyordum.sonra kendimi öğrencilerimin başında buldum.sen de bir bakmışsın avukat olmuşsun.o yüzden geçer dedim

• yok yanlış anlamadım sadece yakındım öylesine dokundurdum diyelim bakalım hayırlısı kimine göre iyi bi hukucu olacagım kimine göre barodan devamlı uyarı alacagım herkez birşey söylüyor gülüp geciyorum :))

• içtim

0|0
    1|0
  • bugün aslında geri kalan hayatımızın ilk günüdür sözüne katılıyorum.şunuda eklerim kendine faydan yoksa kimseye zararın dokunmasın.kendim için birşey yapmıyorumki başkası için yapayım.hiç düşünmem uyurum.

1|0
    0|0
  • Bugün haxball da döktürdüm sevenlerm için <3

1|0
    2|0
  • bu gün kendim için patrondan zilgıt

sevdiklerim içi boş küme

0|0
    0|0
  • Yok bende öyle bi huy çünkü hiç bir şey yapmıyorum :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bugün çok mutlu koyucam yastığa başımı..Allah bu mutluluğumu bozmasın dilerim..

2|1
    0|0
  • Hiçbir şey yapmadım.

0|0
    0|0
  • Herkesin yerine bol bol evde oturdum

0|0
    0|0
  • hic kimse icin hic bise yapmadim mutluyum

0|0
    0|0
  • bu günün sonunda avcumu yaladım kih kih kih :))))

0|0
    0|0
  • Evde oturdum hafifce sarabimi yudumladim.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey :( ne üzücü... Ya sen?

0|0
    0|0
    • ben bugün doğruluğuna inandığım ama geciktirdiğim bir kararı aldım.hayatımla ilgili.bu yüzden şu an kendimi iyi hissediyorum.

• bu harika o zaman!

• eveeett :))

Yükleniyor...