Bel ve kalca olcusu?

Gobegim pek yok ama kalcam cok buyuk. Boyun 163 kilo 56. Ne yapmaliyim. Spor yapmaya useniyorum

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudunuz ile barışık olun , mutlaka her tip vücudu beğenen birileri vardır. Kaldı ben ve benim gibi ne kadar büyük o kadar seksi diyen pek çok erkek var

0|0
    0|0
    • Cinsel obje olarak gorulmeyo hak etmiyorum

• Özlü değil gerçek sözler , eğer biraz rahat olabilirsen bakışların odağında olmak mutlu bile eder
      Mutlaka hoş bir yüzün ve yaydığın çekiciliğin var ki sana ait olan kalça beğeniliyor

• Teşekkürler , dolgun kalçalar beni de mutlu etti gördün mü , bir de kendini ne kadar mutlu eder onu düşün uygun kıyafetler ile

Erkekler Ne Diyor 15

• En iyisi spor yapmak olsada üşeniyorum demişsin. Sporu eğlenceli hale getirebilirsin? Tak kulaklığını kulağına aç en sevdiğin müzikleri geç sahil kenarına giy eşofmanlarını al havlunu koş..

0|0
    0|0
  • Spor yapsanda kalçadaysa kolay kolay gitmez. Sauna şort ya da korse dene bence.

0|0
    0|0
  • Cinsel obje olaral görülmek istemiyorum demişsin ama beğenilmenin neresi kötü? Ayrıca o fizik ve kiloyla rahatsız edici derecede büyük olmamalı kalçaların

0|0
    0|0
    • Ya 38 beden giyiyorum ama herkes ustume geliyo

• bir ara olmustum ama hatirlamiyorum tahmini olarak 80 63 100 falan gibi biseydir :D

• Göğüs ve bel baya iyiymiş ama kalçalar baya dolgunmuş dediğine bakılırsa :)) spor falan bir miktar işe yarar ama küçültmekten ziyade sıkılaştırır spor

• Kalçalar büyük olsun ama siki olsun sarkmasin

0|0
    0|0
  • boy ve kilo orantın çok iyi bence bunu kafana takmamalısın...

0|0
    0|0
  • iyisin

0|0
    0|0
  • git öl * spor yapmaya üşeniyorum diyo zayıflamak istiyo vahiy filan gelir belki zayıflarsın?

0|0
    0|0
  • vocaroo. com/i/s1VTI98HnOxP

0|0
    0|0
  • Spor toplar biraz güzel olur

0|0
    0|0
  • off süpermiş ya off
    büyük kalçaya bayılıyorum

0|0
    0|0
  • sen bana gel hepsini eritiriz :)

0|0
    0|0
  • Çok sabit kalıp oturma yediğin şeylerin kalorisine dikkat et,

0|0
    0|0
  • Hastasym ben :D yanlis anlaslmasn dugmeci degilim :D

0|0
    0|0
  • o kalçan şekilliyse süper olur hayal ettim etkileyici :d

0|0
    0|0
  • Ben seni böyle seviyorum aşkım :)) büyük totonla otur kalbimin üstüne :))

0|0
    0|0
    • Ok...

• Neden ben aman tanrim didim :(

• Kalbim totonun altında atıyor aşkım :)) ne hissediyorsun :))

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor yapmayaa üşeniyosan şikayet etme

0|0
    0|0
  • 600 kcal üstü gecme zayiflarsin ama ben 6 sendir bunla urasiorum spor suz olmior guzel zayiflamipr ama guzel gozukmio

0|0
    0|0
Yükleniyor...