Hayatın boyunca kaç kişiye ne gibi sürprizler yaptın?

sevgili bayanlarr ve baylar ewet şimdiye kadar kaç kişiye nasıl sürprizler yaptınız fikir istiyorum sizlerden ihtiyacım var .. yaptığını sürprizler sevgılınıze yaptığınız sürprizlerden olursa daha çok ilgimi çeker lütfen ..

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğum gününde başka bir şehire gitmesi gerektiği için erken kutlamak istedim bende .aradım ve duygusuz düz bi sesle "Sana söylemem gereken birşey var in aşağı dedim” bu yüzü beş karış asık ,eller cepte,parmak arası terlikleri yerde sürüye sürüye indi merdivenlerden bende elimde minik bi kekin üstündeki mumla iyi ki doğdun dedim gülümseyerek.Bu öküz oğlu öküz üfledi kekin hepsini attı ağzına (insan paylaşır ya)döndü çıkıyodu yukarı döndü geriye "korkuttun biliyo musun ? ” dedi.Öküz diye bağırdım apartmanda yankılandı felan ."bekle”dedi.köpürdüm sinirden sürpriz yaparsam bi daha diye sövüyodum kendi kendime .Gerisi daha ilginç ama süprizle ilgisiz bişey ondan yazmıycam.Öküz geldi öküz gidiyo yaa..Sürpriz öküzün neyine ama seviyorum be öküzümü :D

0|0
    0|0
  • sarkı soledım , vıdeo cektım , şiir yazdım, herkesın içinde senı sevıyorum dıye bagırdım falan fılan işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...