Bu vücudu kaç aya yaparım?

bu adam bu vücut için kaç ay uğraşmış olabilir?

http://imgim.com/709846_detay.jpg

benim şu an sağdaki gibi

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir profosyonel sporcu olarak 6-7 ay gibi tahmin ediyorum fazlası olur ama eksigi olmaz dengesizlik var vücutta omuz bölgesi çok iyi ama karın bolgesi yetersiz kalmış duruyor ama sende o vücut 1 yilda oluşur başkasında 6-7 ayda oluşabilir oysaki ayni sporu ayni beslenmeyi uygulamışşınızdır ama genetik olarak vücudu gelişmeye daha elverişlidir

0|1
    0|0
    • benim tam aynı değil bunla, kollar aynı hemen hemen, omuzlar da aynı, göğüs bende daha fazla , önceleri çok mekik ve şınav yapardım ondan sanırım, karın bölgemdede bunun kadar fazlalık yok hocam

• Direk başla Ama yavaş yavaş başla birden yüklenme dozunuda iyi ayarla ve protein tozu olarakta her protein tozunu kullanma ve her yerden alma optimum Gold whey iyi bir protein tozudur öneririm malesef ülkemizde merdiven altı protein tozlarının miktarı çok fazla ve denetim namına bir şey yok protein7 üzerinden alıyorum ben ordan alabilirsin

• o mevcut zaten teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• 5 ay dostum disiplini elden bırakmassan.

0|1
    0|0
    • 2 günde 1 mutlaka çalışıyorum, 2 haftadır.

• aynen protein tozuda kullan kesinlikle. karbonhidratta kullan bunlar bu spor için şart iyi beslenemiyosan. ha protein kullanırım ama karbonhidratta alamam veya kullanmam diyosan. Yulaf , makarna , ekmek bu tür şeylere aban

• Besleme çok dikkat edip üstüne sağlam şekilde sporunu yaparsan süre veremicem ama ilerleme görürsün :)

0|0
    0|0
  • Ay değil öğrenemediniz bir türlü en az 12 ay

0|0
    0|0
  • 5 ayda sanmiyorum. gogusleri o kadar dolduracagini

0|0
    0|0
Yükleniyor...