Çalıştığınız yerde temizlik personeli sizle konuşmaya çalışsa ne yaparsınız?

biliyom hepiniz liselisiniz de , yarın öbür gün işe gireceniz. ve diyelim o çalıştıınız plazada bir temizlik görevlisi , bir çaycı efendime söyleyim bir ofis boy sizlen iletişim kurmaya çalışıyor düzeyli olarak. yani şeklen size bi yanlışı yok. sadece size yaklaşmaya çalışıyor

naaparsınız?

• Haddini bil terbiyesiz!! derim
    20% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
  • Sölediklerine gülümseyip kaçarım
    80% (4)100% (2)86% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
şimdi geçen şöyle bi olayla karşılaştım. olay dediğim hepimizin hergün yaşadığı durumlar aslında da somutlaştırmak için anlatim. beraber çalıştıım kadınlarla asansöre bindik. bunlar starbucksta sohbet ederken çok humanist söylemleri olan kadınlar. nyse bizm temizlik personeli bindi. onla hukukumuz vardır görnce selamlaşırız şakalaşırız. nyse. bu bizm kızlara da bi sempatiklik yapim dedi. gayet de güzel yerinde bir komiklik yaptı.
sonra kızlar " pff nrden sardı bu bize" gibisinden birbirine baktılar. bozdular herifi alenen. derken asansörden indik bizm amir "siz napıyosunuz buralarda mesai saatlerinde hee? kavarım haa" dedi

. aynen bu şekil bunları aldı bi kahkaha sorma. kahkaha yalakalık da değil. herif gitti 2 dakka daha güşütüler. yani onu diyorum sosyal menfaat dünyası maalesef. insanın arkadaştan da sevgiliden de her türlü ilişk,iden bi beklentisi var

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Her zaman diyorum kahrolsun statü.En çok da bir takım salak kadınlar tarafından bu avantaj olarak kullanılsa da bu o kadınların salak olduğunu değiştirmez.

0|0
    0|0
  • Bi kucumseme havasi sezdim ama neysee

Konusurum tabiki onemli olan insan olmasi durusu konusmasi.

Ne hale gelmisiz insanlarla konusmaya korkar olmusuz..

0|0
    0|0
  • diğer erkeklerden farkı olmaz reddederken kibarca reddederim ve öyle arkasından da konuşmam.

0|0
    0|0
  • Bir yanlışı yoksa yani amacı sadece sohbet etmekse tabiki iletişim kurarım..ki onlar kurmasa bile gelip geçerken yüz yüze bakıyoruz sonuçta selam kesinlikle veririm

0|0
    0|0
  • O da bir İnsan. Yaptığı iş değil KİŞİLİĞİ önemli olmalı.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • bizim temizlik görevlileri çaycıya ulaşamadıgında benden çay söylememi istiyolar. kanka modundayız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• tabiki de kendisiyle konusurum insanları yaptıkları iş ile değil karakterleri değerlendirim. genel mudur olup karaktersiz biriyle konusmaktansa... temizlikçi olup karakterli biiriyle konusup sözlerimin deger sahibi insanlar tarafından dinlenmesini isterim...

0|0
    0|0
  • + Yerlere motor yağı döhmesenize layn. Cağımız çıhıyi siliyoh diye.

- Mümtaz Abi, bak git.

+ Züpürgeynen akudurum pehmezini.

- Kemer yok mu kemer.

+ Disco, al lağn kahve iç.

- Hay Allah razı olsun. 85 yaşına gelince bile kobra gibi olsun Mümtaz Abi.

+ Mümtaz Abi, bi sigara ver de dostluğumuz pekişsin be.

- Boh iç.

+ Serdar, dök lan yere motor yağını.

- Al ulayn al, törerist olduğuz başumuza, biz esküden böyle değildik, şindiki gençler bikbik blablabla

1|0
    0|0
  • oturup konuşuyorum. incilerim dökülmez. hatta güvenlik elemanıyla istinye park masaya gitmişliğim vardır. sonuçta müfettiş kökenli piyasa riski uzmanı olmam, diğer herhangi bir biriyle (YK üyesi veya temizlikçi farketmez) insan olma ortak paydamızı değiştirmez. makamla kendini bir bok zanneden eziklerin sonu, o makamın altında ezilmektir.

0|0
    0|0
  • Millete liseli diyosunda bu dediğinin anlamı nedir?İnsanları aşağılayıcı tarzda neden konuşuyosun?Ayıptır oda insan ve yapılması gereken bir iş.Temizlikçi diye aşağılanılan insanla kültür olarak aynı seviyede olan biri patronunda olabilir unutma.

1|0
    0|0
  • Valla ben yemeeğe bile gidiyorum :))) neden sordunu anlamadım :S benim babam zamanında temizlikcilik bile yapmıs yani neden kacayım :S

0|0
    0|0
  • ee nevarki, bende hademe çocuğuydum, şimdi memur oldum. işyerinde temizlikçilerle oldukça muhabbetim var. kusura bakma ama cahilce bir soru olmuş

0|0
    0|0
  • Ben kanka dıyordum adama cok kafaydı :D

0|0
    0|0
  • Sana bu soruyu sorduran kültürün içine mıçayım insana saygı kalmamış batılılaşmışsınız!

0|0
    0|0
  • Haddini bil terbiyesiz! derim

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • sen kendini ne zannediyon afedersin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...