Kapat

Sevdiğiniz halde terk ettiğiniz kız arkadaşınızın iki buçuk ay sonra evleneceğini duysaydınız,ne hissederdiniz?

Kız arkadaşınız ağır bir depresyon yaşadı, ve bunun sorumlusu da sizsiniz. fakat ayrıldıktan iki buçuk ay sonra, o sakin düşünemeyen kafa ile bir karar aldı ve evlenmeye karar verdi, bir başkası ile...

Üstelik seviyorsunuz onu, o da sizi seviyor... Ne yaparsınız?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• eğer seviyorsam ve seviliyorsam başka biri ile evlenmesi söz konusu bile olamaz. Ya benimsin ya toprağın alnının ortasına bir mermi yollarım. Şaka Şaka :) Asla vermem başkasına. Allah'ın emri, Peygamberin kavli der, Kürşat'ın torunuyuz diye coşar kaçırırım walla

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Yapma gülüm etme, kendine yazık edersin.. gözünü seveyim yapma, bütün bi ömür sevmediğin adamın koynunamı gircen ? :(

1|0
    0|0
    • Sanırım yapacağım, zaten geri gelmeyecek, hiç umudum kalmadı...

Başka çarem de kalmadı, tüm ömrümü onu hayal ederek geçiremem, onunla olan hayallerime bir vücut bulmam gerekiyor.

• ulan o yeni evlenecegin adama yazık bee... onun ne gunahı war..

0|0
    1|0
  • hiç bişi hissettmem. terkettiysem bitmiştir olay tamamen

0|0
    1|0
  • allah'ım sana şükürler olsun..

0|0
    1|0
  • ucuz olana herkes koşar der başımı öne eğmem giderim sonra odamda bir kaç gün kahrolurum... aşktan bahseden herkese içimden he yarrrrrrm heee derim...

0|0
    0|0
  • Ne yapayım ? (Soruya soruyla cevap vermenin hastasıyım)

0|0
    1|0
  • Düğünde takılarla kaçırırım

0|1
    0|0
  • kılım bile kıpırdamaz

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızın evleneceğini duysam psikolojik bunalıma girer ağır travma geçirir sonra kendime gelirdim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• umrunda olacağını sanmam belki biraz hüzünlenir gerçekten seviyor olsa terketmezdi terkettğine göre herşeyi göze almıştır

1|0
    0|0
  • eğer bu sensen bi ömür boyu pişman olucağın bişey için kesinlikle adım atma. belki zamanla sever alışırsın bi ihtimal buda çok iyi düşünmek lazım

1|0
    0|0
  • Sevse gitmez kısım bunun aklının bir yerlerine yaz.Düşünsene seni sevmiyor ve sen bunun bilincinde olduğun için başkasıyla evlenme kararı almışsın.Onu unut yoluna devam et,başkasıyla.Bu daha hayırlıdır belki.

0|0
    0|0
  • Bence ıyı kı bıtmıs der meger kızın zaten hayatında bırı varmıs der

0|0
    0|0
  • Merak ettim ne yaptin da depresyona soktun:-\ seviyorsanz birbirinizi vazgecir diyecegim de kizi bunalima sokmussun senden kacar artik heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...