Sevdiğiniz halde terk ettiğiniz kız arkadaşınızın iki buçuk ay sonra evleneceğini duysaydınız,ne hissederdiniz?

Kız arkadaşınız ağır bir depresyon yaşadı, ve bunun sorumlusu da sizsiniz. fakat ayrıldıktan iki buçuk ay sonra, o sakin düşünemeyen kafa ile bir karar aldı ve evlenmeye karar verdi, bir başkası ile...

Üstelik seviyorsunuz onu, o da sizi seviyor... Ne yaparsınız?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• eğer seviyorsam ve seviliyorsam başka biri ile evlenmesi söz konusu bile olamaz. Ya benimsin ya toprağın alnının ortasına bir mermi yollarım. Şaka Şaka :) Asla vermem başkasına. Allah'ın emri, Peygamberin kavli der, Kürşat'ın torunuyuz diye coşar kaçırırım walla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yapma gülüm etme, kendine yazık edersin.. gözünü seveyim yapma, bütün bi ömür sevmediğin adamın koynunamı gircen ? :(

1|0
    0|0
    • Sanırım yapacağım, zaten geri gelmeyecek, hiç umudum kalmadı...

Başka çarem de kalmadı, tüm ömrümü onu hayal ederek geçiremem, onunla olan hayallerime bir vücut bulmam gerekiyor.

• ulan o yeni evlenecegin adama yazık bee... onun ne gunahı war..

0|0
    1|0
  • hiç bişi hissettmem. terkettiysem bitmiştir olay tamamen

0|0
    1|0
  • allah'ım sana şükürler olsun..

0|0
    1|0
  • ucuz olana herkes koşar der başımı öne eğmem giderim sonra odamda bir kaç gün kahrolurum... aşktan bahseden herkese içimden he yarrrrrrm heee derim...

0|0
    0|0
  • Ne yapayım ? (Soruya soruyla cevap vermenin hastasıyım)

0|0
    1|0
  • Düğünde takılarla kaçırırım

0|1
    0|0
  • kılım bile kıpırdamaz

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızın evleneceğini duysam psikolojik bunalıma girer ağır travma geçirir sonra kendime gelirdim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• umrunda olacağını sanmam belki biraz hüzünlenir gerçekten seviyor olsa terketmezdi terkettğine göre herşeyi göze almıştır

1|0
    0|0
  • eğer bu sensen bi ömür boyu pişman olucağın bişey için kesinlikle adım atma. belki zamanla sever alışırsın bi ihtimal buda çok iyi düşünmek lazım

1|0
    0|0
  • Sevse gitmez kısım bunun aklının bir yerlerine yaz.Düşünsene seni sevmiyor ve sen bunun bilincinde olduğun için başkasıyla evlenme kararı almışsın.Onu unut yoluna devam et,başkasıyla.Bu daha hayırlıdır belki.

0|0
    0|0
  • Bence ıyı kı bıtmıs der meger kızın zaten hayatında bırı varmıs der

0|0
    0|0
  • Merak ettim ne yaptin da depresyona soktun:-\ seviyorsanz birbirinizi vazgecir diyecegim de kizi bunalima sokmussun senden kacar artik heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...