Spor yapmayı hangi saatlerde ya da Vakitlerde Yaparsınız? Geceleyin Spor yapmasını Seven Var mı? Spor Yapmayı Sevenler Var mı?

Spor sevenler el kaldırsın. Ama neden yazan hiç kimse yok? :) Ne şartlarda ve ne şekilde spor yaparsınız spor yapmayı ya da egzersiz yapmayı, koşmayı ya da yürümeyi sever misiniz?

• Evet spor yapmasını severim
    50% (5)40% (2)47% (7)Oy Ver
  • Hayır spor yapmayı sevmiyorum
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Çok severim ve sık sık yaparım ve sık sık yapmak isterim Keyif alıyorum
    30% (3)20% (1)27% (4)Oy Ver
  • Başka
    0% (0)20% (1)7% (1)Oy Ver
  • Benim sorunum başka
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğerleri
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Spora neden gidiyoruz? o bende gizli :)
    0% (0)20% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Sabah 8 ile 11 arası aç karınla hatta başlamadan yarım saat önce içilen bir sade kahveden sonra yapılan kısa cardio sonrası düzenli ağırlık antrenmanının yağ yakıcı özelliği çok fazladır. Her saatte spor olmaz, beslenme düzenine göre ayarlanmalıdır. Günler mutlaka cardio, bölgesel ağırlık idmanları ve dinlenme olarak gruplandırılmalıdır. Böylece kaslar ve odak noktaları daha doğru bir biçimde çalıştırılır, etki çabuk ve sağlıklı görülür.

0|0
    0|0
  • daha bugün 1 saat fitnesstaydım ben genelde sabah giderim ama akşam üstü gttim vakit bulamamaktan

0|1
    0|0
  • geceleri koşu bandında koşmayı seviyorum

0|1
    1|0
  • Vakit değisiyo

0|1
    0|0
    • İstersen beraber spor yapabiliriz. :) Çok hızlı koşar mısın? Beni geçersen çok korkarım utanırım :)

• Günde çift idman yapıyorum. Spor yapmazsam ölürüm herhalde 🙈🙈

0|0
    0|0
  • geceleri :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Daha çok 21.00 de başlarım dambıl filan mekik şınav vs :)

0|1
    0|0
    • Çok güzel afferim sana spor sağlığa yararlıdır. İsim ne bu arada? yaş kaç?

Yükleniyor...