Tanımadığınız birisi size "Seni Seviyorum" derse ne yaparsınız?

Tanımadığınız derken, iş arkadaşınız ve ya sınıf arkadaşınız seni seviyorum derse, nasıl tepki verirsiniz?

0|0
26|31

En İyi Kız Görüşü

• bende seni seviyorum kardeşimm derim boynuna sarılırım:D ben şok olucama o şok olsun demi:p

3|3
    1|0
    • Sonra pişman olur musunuz?

• yani, belki size göre biri değil, düşünürüm demez misiniz?

• düşünmem çünki o ana kadar bişey hissetmiyorsam karşımdaki insana, seni seviyorum sözünden sonrada bişey hissedemem duygularım değişmez yani

En İyi Erkek Görüşü

• Seni Seviyorun Kelimesinin okadar ucuz oldugu Türkiyede Sorarim Sevgi Sevmek Senin icn

nedir. ?

Sakiz gibi Seni Seviyorumlari gecmek lazim Sevmek icin Yesermek lazim oda olmadigi icin Palavradan baska bisey degil Seni etkilemek isdemis .

Seni Seviyorum Kelimesi okadar ucuz Agizdan Cikmamali.

Anlata biliyormuyum Seni Seviyorum Kelimesini Tasiyabilen kisi Karakter yapi olarak Dogru Zamanda Dogru Yerde Söyler bü Sözü ama Anlasilan oki Coluk Cocuk Söyleyenler,

0|0
    0|0
    • Haklısın abi, boş seni seviyorum olmuyor, onu içten söyleyen yok, erkeklerin çoğu kız tavlamak için söylüyor bu lafı bizim gibiler de onların kurbanı oluyoruz

• Kafanda Canlandirsana ben Ekek oldugum halde Düsnmek bile beni bi acayip ediyor ben Erkek olarak orda o Ani canli Görmek isderdim . Gercekden Filmlerdeki gibi Süper bir Fikir Bütün Üniversitedeki Kisilere sor napardiniz diye ama benim Fikrim kimseden Cikmaz inan ben Sana garanti veriyorum Rahat ol Inan diyorum eger yaparsan Kiz Senin gercekden..

Eger Kiz seni uzakdan izliyor vehaut Seni az cok taniyorsa baskalarindan ozaman % 1000 kiz Senin Inan ( bu arada deniyecegim yok yapacaksin !

• Kızın gururunun incinmesinden korkuyorum. Kaş yaparken göz çıkarmayalım

Kızlar Ne Diyor 25

• Çok şaşırım ve afallarım eğer hiç beklemediğim biriyse :) Ama kötü konuşmam,sevebilmem ihtimal dahilindeyse " peki bunu biraz düşüneyim zaman ver bana derim" .Genellikle tavrım budur.

1|3
    0|0
  • yakisikliysa hosuma gider, cirkinse yurru git be baska isim yok sanki derim:D

0|1
    0|5
    • kevaşenin önde gideniyim diyosunnn

• Nasıl bir ayrımcılık nasıl bir küstahlıktır bu .

• Yaa size nee? zaten hangi manyak tanimadi birini seni seviyorum diyecek? zaten onu sevgisini inanmam icin deli olmak lazim...

• Ama ben sevmiyorum ya da Napabilirim? derim.

0|0
    1|2
  • Biz sadece arkadaşız:)

0|1
    0|1
  • Bende beni seviyorummm bebeeek derdiimm :)) Mütevaziilikk yapamam bu konudaa hehe..

0|2
    0|1
    • Gerçekten sevgili olur musunuz onunla?

• Ne diyeyim, Allah her kese sizin gibi birini nasib etsin. Keşke sevdiğim kız da sizin gibi düşünseydi :(

• iş arkadaşımla sınıf arkadaşımı kesin tanırım ben:D

0|1
    0|0
    • o söylemeden mi?

• Tamam

• öhööö pekde mantıklı yanıtlar .. yaşayanında yeni duydum :)))

• demesinden çokk demek üzereyken diyemeyip utanıp sıkılıppp kızarsın isteerimm domates gbiii aynenn :)))

0|0
    0|0
  • Saçmalama diyorum istemeden.

0|0
    1|3
    • İstemeden?! yani saçmalama demek istemiyor musunuz?

• Yüzüme karşı samimi arkadaşlarımdan duyunca direkt saçmalama kelimesi çıkıyo ağzımdan. Düşünüp söylemiyorum yani.

• :)

• olabilir ne yapaym derim

0|0
    0|3
    • Bir az kabaca tabir oldu sizinki :))

• Hiç tanımadığınız görmediğiniz peki?

• ona böyle kaba cevap vermem. ya susarım düşünürüm falan ya da kibarca reddederm

• Şaşırırım ve olumsuz karşılarım büyük ihtimal. Tanımıyorum, gerek yok tanımaya ve sevmene derim herhalde.

0|0
    1|1
    • Peki nasıl ortamda birini seversiniz? yoksa siz aşka karşı mısınız?

• Tanıdığım birini severim.En azından güvenebilirim.

• Adama bağlı... Her halükarda bir teşekkür edeceğim kesin.

1|2
    0|0
    • Peki, bu Teşekkür, gelecekte evet diye bilme ihtimali olduğu mu anlamına geliyor?

• tek başına bir teşekkür kesinlikle o anlama gelmiyor :) her şey zamana bağlı. onun hislerine bağlı.

• ilk başta net birşey söylemem adam ve söyleyiş tarzı hoşuma giderse bende onu düşünmeye başlarım

0|3
    0|0
    • Söyleyiş tarzı? nasıl yani?

• evet de üstüne düşmeden çok sıkmadan şımartmadan

• Peki dediklerinizi yapacağım inşAllah olur. Yardımınız için teşekkürler

• eee napabılırım derım

0|0
    0|3
  • tepki veremezdim galiba şaşkınlıktan :)

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ne zamandır derim

0|1
    0|0
  • Sev, insanlari sev, hayvanlari sev, dogayi sev. Hayat sevince guzel.

0|1
    0|0
    • Adam şaşkınlıktan delirir :)

• Teşekkür ederim derim

0|0
    0|0
  • daha cok sev tap bana.

0|1
    0|1
    • hmm...bu da çok iddialı oldu :))

• Mi tu bebek derdim.Çok hümanistimdir:)

0|1
    0|1
  • Tamam derdim.

0|1
    0|2
  • Teşekkür ederim derim.

0|0
    0|0
  • deme öyle utanıyorum.

0|0
    0|0
  • bende kendimi seviyorum derim nedicem

0|0
    1|1
  • Magnum classic.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Yapabilecegin Sevdigin Kiz icin Okadar cok Sey varki Günlerce yazsam Sona ulasmaz.

3 Arkadas bulabilirsin Ikiisi sagli Solu olacak 3 üncü Arkadasda Kiza Lütfen bu Gül yapraklarii Takip et diyecekeler ve Yolun Sonunda Kizi sana getirecekler Gül yapraklarinla ve Sen orda Kiza benimle Cikarmisin diyeceksin ? Okadar .

Yani anlayacagim okadar cok sey varki yapilabilecek cok imkan var yeterki biraz kendine Güven :) )

0|1
    0|0
    • Şubat ayı değil miyim, kendime güvenim sıfır :) düşünüyorum, eğer üniversite boyunca bu kızı etkileyemesem, üniversite bittiğinde istemeğe gideceğim ailemle :)

• Arkadasim Ailenle kizi isdemeye gitsen ne olur Kiz Seni tanimadan etmeden Alirmi Sacma gercekden Sacma fikir Erkek ol kurtul bu dertden Kiza dediklerimi uygula olmadi Evine Cicke Gönder Seninle Tanismak isdiyorum diye olmadi Kiz Arkadaslarinla Konus olmadi bir KIz Arkadasinin Telefonunu bul ben Ariyip Konusayim Kizin Kiz Arkadasiyla Cözelim Derdini .

Ama olmazki Hic bisey yapmadan Hangi Kiz Seni isder Kabul edr Mantikli ol

Sana yapabilecegin en güzel seyleri söyledim yapsan tamam bu is .

• benim tanımadığım beni sevicek kadar tanıyan birini bende tanımaya çalışırdım..eğer kalbim boşsa belki bende onu severdim...

0|1
    0|0
  • tanimadigi adamin nesini sevecek ? onunki sevgi degil sadece hoslantidir. insan dis gorunusu begenir ama karaktere aşık olur o benim gözümde daha hangi duyguya sahip oldugunu bilmeyen biri olur samimiyettenten uzaktir dolayısı ile kapiyi gosterirdim kibarca

0|1
    0|0
  • tokadı basarım ne bu laubalilik lan derim

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • domaltır giberim.tabi karşı cinsten olması kaydıyla

0|0
    0|1
  • tanımadığım biri bana seni seviyorum derse direk video

link sonuç bu olur

0|0
    0|0
    • Abi bu ne ya? :))))

• geldi dedi abi bi vidki alim dedi sonra seni seviyorum dedi ulen ben senin ırz düşmanı diye şişeleri kafasına attım dellenmişim bi kere naparsın kardeşşş

• ne zamandır seviosun len haberim olmadı hiç derim

0|0
    0|0
  • Ben tanımadığım birine yaptım bu dediğini. Kendisi gülümseyerek teşekkür etti:)

0|0
    0|0
  • bu kadar çok egoist insan varken bu biraz zor sanki.

0|0
    0|0
    • Kesinlike doğru, bu devirde en zor bulunur bir şey

• Seni sevebilme ihtimalim var mi?

Irdelemem gerekiyor hele beden olculerini ve telefonunu ver bakiim derim

0|0
    0|0
  • neyimi sevmişse artık :D

0|0
    0|0
  • Sendemi hacı derim :P

0|0
    0|0
  • Hemen bohçanı topla gidiyoruz derim :D

0|0
    0|0
    • Çok güzel :)) inan ki, gelir. Zaten kızların niyeti ne, gelecekte evlenmek

• Bende annem göster ama elletme diye küçükken uyardı nikahtan önce olmaz derim :))

• en iyisi aslında, Zina haramdır

• "höngg"

0|0
    0|0
  • saygı duyarım bir sevgilim yoksa neden olmasın bir birimizi tanıyalım derim

0|0
    0|0
    • Kardeş, bir kızın erkeğe söyleme ihtimalı ne kadardır?

• kızına göre degişir bir kaç kez şahit olmuşlugum vardır

• Ben de seni.Ama arkadaş olarak :)

0|0
    0|0
  • gönül bu otada düşer mok.. da derim

gerisini sen devam et derim

0|0
    0|0
  • terslerdim bu kadar özel bi kelime sen ve senin gibii yavşakkkların ağzında değerini yitirdi diye ;)

0|0
    0|0
    • Kız belki güzel belki iyi huylu?!

• her şeyin bi adabı var kardeş.durup durduk yere kim kimin boynuna atlar ? atlayana ne gözle bakarlar. ? iyi güzel huylu olan niyetini saflıkla masumiyetle belli eder zaten

• inanmam

0|0
    0|0
  • yine mi mallığın tuttu? derim

0|0
    0|0
  • tebrikler çok doğru bi karar cermişsin vanım.ben de kendimi çok severim:)

0|0
    0|0
  • hele yanaş bii..

0|0
    0|0
  • sevişelim

0|0
    0|0
  • herşeye okey müdür

0|0
    0|0
  • Ohhhh bir daha söyle !

0|0
    0|0
  • hoppalaaaa! haydaaa!

0|0
    0|0
  • Kız haklı benden iyisini mi bulacak derim.

0|0
    0|0
  • .( What ?

0|0
    0|0
  • "Eyvallah" derdim, dedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...