Ilahi adalet yerini buluyor mu sizce?

fenevbahçe: 0-1 :vislua evet arkadaşlar maçın sonucu bu şekilde gerçekleşmiştir.fenevbahçe eğer bu takıma 2. maç sonundada yenilip elenirse ilahi adaletin şike yapan bir takımı elemesini nasıl değerlendirirsiniz?

Güncellemeler:
maç 1-1 bitmiş 0-1 bitti dedi babam bana maçı seyretmiyorduk neyse soruyu bu şekilde soralım bizde
soruyu güncelledim zaten

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Vaslui Başkanı Porumboiu "Romanya'daki maçta Fenerbahçe taraftarını istemiyoruz" dedi.

F.Bahçe'nin adının şikeden temizlenemediğini öne sürüp yarınki maçın oynanmaması gerektiğini savunan Vaslui Başkanı Adrian Porumboiu, yine kızdırdı. Porumboiu, "Romanya'daki maçta Fenerbahçe taraftarını istemiyoruz" diye konuştu.

Şike davamız ülke sınırlarını aştı mübarek.3 kuruşluk insanların ağzının payını veremiyoruz.Çünkü böyle bir dava ülkemiz adına Uefa'da var.Türk futbolunu bu hale getirenler memnundur umarım.Aldığınız paracıklara bakın anca.Para için herşeyi yapanlar var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir mahalle takımı olan Vislua'yı yenememiş bir Fenerbahçe hiçbir şekilde Avrupa'da başarı elde edemez. Ki ben maçı 1-1 bitti diye kabul etmiyorum, 1-0 bitti diye kabul ediyorum. Son gol şans eseriydi. Ve hiçbir şans seni Avrupa'da iyi bir yere taşımaya yetmez.

0|1
    0|0
    • fakir bir kulüp olduğu düşüncesindeyim visluinin o gol içinde kim bilir ne kadar para almıştır azizden haklısın

• Aziz Yıldırım daha ilk maçta teşviğe giriştiyse gurupta kalması için donunu dahi satması gerekir.

• Avrupa da şike yapamıyorlar tabii ama gol atmışlar durum 1-1 şuan

0|0
    0|0
  • başlığa cevap:

bulmaz.ilahi adalet işi keçiyolu misali...

0|0
    0|0
    • İlahi adalet ve maç : )) sanki kutsal futbol gibi bir şey diyorlar : )))

• he ilahi adalet.

0|0
    1|1
  • tecelli ediyor

0|0
    0|0
  • ilahi adalet

0|0
    0|0
  • 1-1 :D ? vay be hakkaten ne büyükmüş bu fenev

0|0
    0|0
    • bir fenevbahçe sempatizanısınız sanırım sizi şiddetle ciddiyete davet ediyorum :)

• sen karıştırdın galiba ben Galatasaraylıyım yani benim fenevbahçe nefretim adolf hitlerin yahudi nefretinden en az 2 kat daha fazladır soruyu doğru okumadın sanırım

• yok doğru okudum da galatasaraylı olduğunu anlamadım önce :D neyse ne mutlu renkdaş arkadaşlar görmeye mutlu oldum:)

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...