Gobegimi nasil eritirim?

Gobegim hamile gibi cok sisti nasil eritirim goren hamile saniyor hangi haraketlerle ve neler yaparak eritirim bir bilginiz var mi?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• az ye. şekeri ekmegi bırak. çok hareket et. suyu fazla tuket. birde tabiki spor. vazgeçilmezimiz olmalı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• yaaw anlamadığım şey şu ALLAH millete akıl dağıtırken sn uyuyomuydun.
    millete sorma herşeyi biliyosun fakat, laf olsun torba dolsun gibisinemi soruyosun soruyu.
    yiyin yemeği yiyin yemeği sonra bn kilo aldım deyip spora yönelin olmaz öyle
    ben afedersin ayı gibi yiyorum fakat break dans yapıyorum yediklerim zaten gidiyo yakılıyo 1.80 boy var 63 kiloyum bu benim için iyi. benim gibi 16-17 yaşlarındaysan hiphop dans yap bence
    bide ismini bilerekmi koydun su--deist derken deistin ne olduğunu biliyonmu?

0|0
    0|0
    • Ne alakası var yaa? Biliyoruz onları. Daha değişik yöntemler çeşitli diyetleri sordum. Bu arada ismin sude. ist eki getirdim. Bide gelmiş "ALLAH millete akıl dağıtırken sn uyuyomuydun." diyosun.

• Kosu bandi al gunde yarim saat kos ve yuru beline masaj uygula kosu bandinin masaj aletiyle. Mekik cek az da şınav. yani 2km koş 150 kalori ver gunde. Ben 1 aydir yapiyom 2kg verdim simdiden.

1|0
    0|0
  • spora yazıl orda hoca sana bısıklet ve kosu bandı gösterıcek 15 dk ondan 15 dk ondan kullan haftada 3-4 kere gıtsen 1 ayda kılo vermeye baslarsın

0|0
    0|0
  • Spor ve diyetle tabi ki

0|0
    0|0
  • vucuttakı yag oranını dusur ve bol spor ıyı beslenme

0|0
    0|0
  • Bol bol mekik çek en basit yolu

0|0
    0|0
  • kım nederse desın seks en ıyı spordur