Hayatınızın sonu sizin elinizde olsa...

Arkadaşlar şimdi birçok insan sıkıntı anında canına kıymak ister ama Allah korkusu buna engel olur. Peki şöyle birşey olsaydı insanın eceli gelmeden canına son verme yetkisi olsa bu günah olmasa siz yapar mıydınız? ben eminim yıllar önce hayatıma son vermiştim. ama hep Alla.h korkusu ahiretimi mahvetme korkusu durdurdu. ya siz ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Günah olmasaydı eğer yabancı bi ülkede bi yerden atlardım çoook yüksek biyerde olabilir amaç ;yangında ölen tek kişinin türk olması ve onunda camdan atlamış olmasıyla haber olan kişi gibi bende haber olmak isterdim belki atlarken dil çıkartır ya da akrobasi hareketler yapardım (olimpiyatlara çok özendim :D)heralde sonrada çakılırdım :D anında mortıngışitrayze :D Ölceksen eğer komik ve eğlenceli öleyim yaw :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• bazen herkes düşünür ama genel anlamda bakınca hayata istemezdim..yaşayabileceğim güzel şeyler

var daha belki..hadi inançlılar için bakarsak; belki cehennemlik ,öyleyse hatasını düzeltebilir, cennetlikse seviyesini yükseltebilir..yani mantıksız bence

0|0
    0|0
  • öylede böylede itina ile ahiretimi mahvediyorum zaten o yüzden pek bi degişiklik yok benim için

0|0
    0|0
  • Sabaha kadar rakı içip alkol komasını girmeyi hep istemişimdir

0|0
    0|0
    • sakın deneme, bizim mal arkadaş yanımızda yaptı, hasteneye zor kaldırdık, bira geç kalsak geberiyormuş

• Ana'm olmasa şu dünya da arkamdan üzülecek şimdiye çoktan yapmıştım da birtanecik anama kıyamıyorum kendimden çok :)

Yükleniyor...