Yarın dershaneye gidiyorum ama TM'ye mi geçsem?

11.sınıfım malum dershane falan. mf öğrenciyim şuan dershanede. Oda meslek lisesi olduğum için bilgisayar bölümü okuyorum da. Bilgisayarı istemiyorum sanırım. Meslek lisesi olduğum için 10-11-12 kimya fizik biyoloji görmedim.11. sınıftada mat. geo. görmedim. Şimdi mf de olmak mantıksız dimi yetiştiremem ben öyle düşünüyorum. Tm ye mi geçsem diyorum? edebiyat-dil anlatım tüm seneler gördüm. Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bilmediğin derslerden sınava girmek yerine bildiklerine daha fazla çalış o alanda güzel bir puan yap.

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum umarım olur ya zor biliyorum ama istiyorum başarmak

• 11. sınıf dersleri hafif olur sıkı çalış bu sene. ygs ve 10. sınıf konularını bitir. son sene kısa bi tekrar yapıp 12. sınıfa hazırlnırsın. 12. sınıf ağırdır.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben mf ögrenciyim yetiştirmen imkansız panpam 9 dan beri düzenli çalışıyorum ve tatilde günde 100 soru felan çözüyorum iyi bir ögrencide değilim anca bu kadar oluyor sen şimdi başlasan her gün fiz biy kimyadan 2 konu bitirsen yetiştiremezsin

tm ye geç direk

0|0
    0|0
  • içindeki insana sor bakalım o ne diyecek?

0|0
    0|0
    • tm diyor ama meslek lisesyim mat görmedim iyi bir şey yapamazsam tm den nasıl bör bölüm tercih edicem bilemiyorum

• onunlada konuşucam ama sizede sormak istedim

• teşekkür ederiz nazik davranışın için ama burada yardımcı olabilecek biri olsun sanmıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi de dersanelerde meslek grubu için ayrı sınıf açılıyor. Ygs eğitimi veriliyor diye biliyorum ben

0|0
    0|0
    • isteğine göre değişiyor o canım istediğin bölüme göre. Fikrin ne peki ?

• 12 ysen kesin tm derim ben tm yim ve 12. sınıfım daha matematiği bile halledemedim hiç görmediğin dersleri nasıl halledeceksin ki

• motivenin dibi :D bilmiyorum 11 de görmedim bir tek ya bilmiyorum bide stajım var bilemiyorum yani

Yükleniyor...