Haftada 4 gün spor yapmak yağ yakımı için yeterli midir yoksa günlük olmadığı işim sadece enerjimin gittiğiyle mi kalırım?

Tatlıyı ekmeği makarnayı sıfıra yakın kestim. Kahvaltıda küçük bir dilim ekmek yiyorum sadece. Meyve yemeye başladım tuzu azalttım suyu arttırdım vs... Spor da yapmak istiyorum ama pazartesi salı çarşamba günleri çok yoğunum akşam eve dönmeye bile enerjim kalmıyor diyebilirim. Diğer günler spor yapmak bana yarar sağlar mı yoksa sadece enerjimi sömürdüğüyle mi kalırım?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• sadece meyve yiyorum demişsinde meyve şekeri diye birşey var ve bu şekerin fazlası vücutta yağ olarak depolanıyor. ayrıca protein ağırlıklı beslenmeni öneririm.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir anda 400 mekik çekip 10 gün yatmak mı daha sağlıklı ve istenileni verir yoksa 10 gün boyunca her gün 40 ar tane mi? Bütün gerekli asgari şartları yerine getirdiğinde yani yemene içmene uykuna dikkat ettiğin zaman lazım olan tek şey düzenli spordur. Düzen anahtar kelime.

0|0
    0|0
  • Yeterlidir

0|0
    0|0
  • Sporun her turlusu faydalidir elbet. yemeklerini cogunu kismissin bu senin adina guzel. ozellikle aksamlari yemessen spor yapamadigin gunlerle kendini vermek istedigin kilolari telafi edebilirsin

0|0
    0|0
  • 4 gün yeter de artar bile. Arada zaten mola vermelisin. Vücudunun dinlenmeye de ihtiyacı var. Meyve ve su içmen süper gerekli bütün vitaminler orada.

0|0
    0|0
  • olabilir ama. en köklü çözüm az yemek

0|0
    0|0
  • yağ yakımı için en önemli etken hatta %90 civarı beslenmedir o yüzden beslenmene dikkat et kafana göre diet yapmaktansa araştırarark iyi bir diet yapmak daha sağlıklı olur

0|0
    0|0
    • Benim hatam tatlıyı çok yemek. o yüzden katı bir diyet yapma ihtiyacı duymuyorum.

• ne seçebilirim daha sağlıklı? ben hiç zorlanmadım.

• bu kişinin vücut yapısı ve gen yapısına göre değişir (aileden aldığı gen ) işin uzmanına danışmak daha iyi (ama her dietisyen para tuzağı ) atıyorum vücudun günde ortalama 1800 kalori yakıyorsa sen günde 1700 kalorilik bir diet uygularsan uzun vadede kendini hiç aç hissetmeden daha sağlıklı bir biçimde yağ yakabilirsin böylece vücudun bu yağları kısa sürede geri alamaz ama bayanlar genellikle gene örnek olarak veriyrum 1700 kal. yakan bir bayan 800-1000 kalorilik diet yaparak yağ ve kas olarak kütlesinden kurtuluyor sonra vücudunda sarkmalar meydana geliyor dieti bıraktığında da 2 katı kilo alıyor. Ama internetten iyi bir aaraştırmayla bu işin üstesinden gelirsin.

• Kardiyo sporu zaten her gün yapılmaz, gün aşırı en idealidir.

0|0
    0|0
  • 1 gün dinlenip bigün yapman daha iyi eğer daha cabuk yoldan yağ yakmak istiyosan toz şeklinde yağ yakma proteini var onu kullan çok yararı oluyo

0|0
    0|0
    • aaa nerden bulabilirim onu ve nasıl kullanmalıyım

• Arkadaşın dediği şey L-Carnitin. O kadar etkili bür ürün değil. Yani sen düzgün beslenirsen, düzgün spor, kardiyo yaparsan, onunda yağ yakımına katkısı %10-20 civarı oluyor.

• bende olan etkisi bu ve ben haricimde arkadas cevremdede etkisi büyük miktarda oldu ;)

• Sporun işe yaramadığı görülmüşmü hiç yaa yarar tabiykide

0|0
    0|0
  • Hiç anlamam :/

0|0
    0|0
  • Kosu bandi al masaj motorlu olsn ve de mekik cek

0|0
    0|0
  • En fazla 3 gun ust uste spor yap haftada 4 gun yeterli gayet

0|0
    0|0
  • bir gün baktığında buharlaşıp yok olursan sakın endişelenme asdjhfssgg:Dd

0|0
    0|0
  • yeterlidir. tabi alttan yağ verip üstten ha bire tıkınmadığında.

0|0
    0|0
  • cardio yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• fazla bile panpiş

0|0
    0|0
  • Beslenmeye dikkat ettigin sürece olur

0|0
    0|0
  • Beslenmeye dikkat etmen lazım

0|0
    0|0
    • dikkat etmeye başladım zaten teşekkür ederim

• Olur olur fazlasıyla ;)

0|0
    0|0
  • Ben haftada 4 gün sporla ve diyetle 1 ayda 4 kilo verdim. Sende verebilirsin tabiki de

0|0
    0|0
  • Yarar canım merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...