İçe dönük olmaktan sıkıldım.

Merhaba arkadaşlar.Benim sorunum içe dönük bir kişiliğim olması.Herkesin karakteri neyse onu yaşamalı tabikide cidden sorun yaratmaya başladı bu artık.Yaşıtlarım her fırsatta eğlenirken,her konudan konuşabilirken ben hep pasif biri kalıyorum.Ne espri,ne tek biriyle takıldığımda onunla eğlenebilme hiçbiri olmuyor.Herkesin sıkıldığını anlıyorum.Son zamanlarda sevgilimde şikayetçi bundan ve onunda üzüldüğünü ve bu durumdan memnun olmadığının farkındayım haklı olarak.Ama yetişme tarzım biraz kuralcı,herşey zamanında ve biraz yaramaz değilde hep uslu oturan kendi kendime oynayarak yetişen biri olmuşum.Bende diğerleri gibi birşeyler yapmak en azından sevgilimle eğlenceli vakit geçirmek istiyorum.Sevgilim dahil kişilik olarak kimseyle en ufak bir sorunum yok ama böyle devam edersem kendimden bile sıkılcam.Sürekli film izliyorum şu aralar,kitap her zaman okurum bu özelliğim yüzünden arkadaşlarımın çoğuyla vakit geçiremiyorum hatta şuan tamamen asosyalim.Bana sosyalleş falan diyecek olanlar bunu nasıl yapcağımıda anlatsınlar.Başka önerileri olan yazsın ben bıktım bu karakterden artık :(

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Yarın ölceğini düşün ve ona göre davran

0|1
    0|0
Yükleniyor...