Arkadaşlar spora başlıyorum basem bölgem beni çok rahatsız ediyor. Size spor fayda sağladı mı?

Arkadaşlar spora başlıyorum basem bölgem beni çok rahatsız ediyor. Size spor fayda sağladı mı?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• spor yapacaksan sana önerim tempolu koşudur koşmaya başlamadan önce ip atla en az 1000 tane atla 1 hafta sonra bunu arttır 1500 yap bunu böyle çoğalt ve sonra koşuya geç ilk başta 4 derecelik koşuyla 1 km koştuktan sonra biraz daha artır hızını 4 derecelik koştuğumu nerden bileceğim dersen de mormal yürüyormuş gibi koşmaya başla yürüme hızında olsun ama koşuyo gibi ol sonra 1 km sonra hızını biraz daha arttır 1km sonra biraz daha artır zaten islem dışıbile biraz biraz hafiften hızlanacaksın böylelikle hem nefes darlığı yaşamazsın diyaframın şişmez daha uzun koşarsın daha iyi ter atarsın ve terlemek içinde sakın kalın giyinme çok zararlı birşey cildinin nefes alması gerekiyor bir çok insan bunu yanlış yapıyor. ben 8 senelik boksörüm bildiğim için söylüyorum yanlış anlaşılmasın... ben 112 kiloydum bir ara bir buçuk ayda 34 kilo verdim her kez şaşırdı. bir şey kullandıpımı filan sandılar. :) gelelim tekrar yapman gerekenlere koşu bittikten sonra karın ve kalça sıkıştırma hareketleri yap yağları verdiğin için bir anda farketmesen bile zamanla sarkıklık oluşucak onları sıkıştırmaya bak squat yap yani çöküp kalkma karın egzersizini biliyorsundur zaten mekik filan sonra bunlarıda yaptıktan sonra üstüne bir şey giy ve utur dinlen taki nefes alıp veriş hızın normal haline dönene kadar sonra evine git duşunu yap :D ondan sonra ne yaprsan yap :D daha detaylı bir şeyler istersen çok şey önerebilirim mesaj atarsın. biraz uzun yazdım ama üşenmez okursan faydası sana :)

0|0
    0|0
    • Ben salona gidcem tembelim tek basıma bunları yapmam birinin idare etmesi gerek :)

• tekbaşına bunları yapamaz mısın? birisi sana yardım edicek he :D koşarken ne yapıcak adam ya da kadın bacağını tutup ilerimi atıcak sen tembelim diyorsan hiç bir şey yapamazsın ne zayıflarsın ne kilo alırsın ne vücut yaparsın nede sıkılaşırsın şimdiden söyliyim en fazla maksimum 1 hafta gidersin ve sporu bırakırsın arada bir kaç gün daha gidersin sıkılırsın tembellsen bak gör ;)

Erkekler Ne Diyor 16

• Tabi ki faydası cok ancak aynı zamanda beslenmenin cok kaliteli olması lazım aksi takdirde sonuc alman cok uzun zaman alır bu da seni yildirir.

0|0
    0|0
  • sadece basen ıcın gıtme bence duzenlı gıt butun vucudun çalışşsın ne bılıyım koşu bandına bın bısıklete bın madem basen ıcın dıyorsun agırlıklada çalış o zaman

0|0
    0|0
  • düzenli beslenirsen sporun faydasını görürsün.
    herşey beslenmene bağlı.

0|0
    0|0
  • Spor herşeye fayda sağlar buda sorumu : ))

0|0
    0|0
  • bilemeyiz daha yeni spora başlıcan faydayı spordan sonra sorman lazım :):)

0|0
    0|0
  • Sağlar tabiki.

0|0
    0|0
  • Düzenli bir şekilde program hazırlar ve düzgün bir şekilde aralıksız yaparsan sporu çok faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • bilmem sağladı mı?

0|0
    0|0
  • Evet. kilo almam da fayda sağladı vermek için de ideal. sonuçta kalori yakıyorsun en sağlıklı yöntem.

0|0
    0|0
    • Amino asit tarzı kas yapıcı şeyler mi kullandın?

• Hayır. öyle şeyler tavsiye ettiler fakat ben normal yiyeceklerle devam ediyorum hayatıma. onlarla şişiyor sağlıklı kilo alamıyorsun bu şekilde yapılan kas kolay kolay erimez. daha zor olduğu için

• Tabiki saglar ama spor yuzde kirki yeme icmede onemli :)

0|0
    0|0
  • Fayda eder de sende ki bu yüz güzelliği ile erkekler onu dert etmez :))

0|0
    0|0
  • kesinlikle sağlar

0|0
    0|0
  • spor yaparsan evet faydasını görürsğn

0|0
    0|0
  • Basen için cinsel ilişki tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • git bakalım taş gibi olmadan gelme

0|0
    0|0
  • Ne tür spor olduğuna bağlı iyi bir hoca ayarlarsan olur..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...