Öyle yalnızım ki sizlerle paylaşmak istedim...

öyle yalnızım ki kimse anlayamaz beni.hayatımda kimse yok. gönül eğlendiricek vakit dolduracak birini istemiyorum hayatıma alacağım insanın eşim olmasını onun beni benimde onu sevebileceğim dürüst güvenilir birini istiyorum.istiyorum ama karşıma gelenlerde çekim etkilenme olmuyor.şimdi diyeceksiniz huyunu öğren zamanla ısınırsın diye bunuda denedim olmuyor ilk o gün hoşlanma olmassa devamıda gelmiyor.yalnızım arkadaşlar...arkadaşlarınla gezip eğlenme tozma bunlarda bir yere kadar artık yuva kurmak onunla vakit geçirip eğlenmek istiyor insan bi yasa gelince.bu zamana kadar sadece kişililerle telefonda konuştum karşılıklı gezme el ele dolaşma bunlar gerçekleşmedi.bunları eşim olacak insanla yaşamak istiyorum ama eşim işte bu insan çıkmadı karşıma...bu nereye kadar böyle gidicek bilmiyorum:S

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• günümüz kızlarının çoğunda özellikle bizim ülkemizdeki kızlarda çok fazla görülen bir durum senin ki üzülmene gerek yok.zaten insan yalnızken de birşeylerin üstesinden gelebileceğini öğrenmeli, sen elele tutuşcak onun elini aşkıyla beraber sımsıkı sıkacak insan arıyorsun ama doğru kişi bulmak gerçekten çok zor.illaki seninde eninde sonunda karşına çıkar o kişi ama maalesef bunun zamanını öğrenebilmek imkansız.sosyal ortamlara girmende fayda var. bide şunu söyliyim senin gibi kişilerin kendilerinde karşıya kendini gösterememe problemi var yani sendede suç yok değil. kendini olduğun gibi tanıtırsan illaki bir kişi çıkacaktır karşına.inan ki bu işlerin güzellik ya da çirkinlikle olmuyor sağlam bir gülücük ile halledebilirsin link bu gülüşle çoğu erkeği tavlayabilirsin bu fotoyu sık sık paylaşıyorum ki türk kızı gülmeyi öğrenebilsin diye :) bence sen doğru kişinin karşına çıkmasını bekleme dört dörtlük insan çıkacak diye bişey yok. sonuçta sen de dört dörtlük bir insan değilsin zaten öyle bir insan yok :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yedi kalpli kızın hikayesini bilmiyor musun? Bilmiyorsan özetleyeyim .Bir gün yedi kalpli bir kız dünyaya gelir.Büyüyüp bir genç kız olduğunda farkeder ki yalnızdır,onu anlayıp sevecek,mutlu edecek kimse yoktur hayatında ve olmamıştır.Kimseyle arkadaş olamaz iletişim kuramaz ve bu durum onu çok üzmektedir.Gün geçtikçe mutsuzluğu artmaktadır.Sonra günlerden bir gün kapı çalınır,kapıyı açar,bi genç elinde bir paketle beklemektedir.Babasının bir arkadaşının oğludur,babasına o paketi vermek için gelmiştir.Bir an gözgöze gelirler ve o an sanki zaman durur,dünya durur,bir sessizlik çöker.Ve o sessizlikte dutulan sesler 14 kalbin atışıdır sadece.Senin de durumun buna benziyor biraz,birgün kalbi seninkiyle aynı frekansta atan biriyle karşılaşacaksın.Ama kısmet meselesi bu,beklemen lazım.Bu devirde doğru insana rastlamak biraz zorda olsa,dilerim çok geçmeden bulursun onu.

0|0
    0|0
    • cok begendım.keşke boyle bır anda karsılıklı tutulacagımız bırı cıksa karsıma.sadece o degıl bende tutulurum umarım ınsallah.teşekkur ederım bu ornek ıcınde

• Rica ederim..Sabreden derviş,muradına ermiş.Sen ümidini yitirme,birgün karşına çıkar.Ama ilk etkilendiğine de meyletme,önce bir tanı.Doğru kişiyse eğer,yalnızlığını son bulur.

• çok kuralcısın, o ole olucak, bu böyle olucak. şunu eşimle yaparım, bunu arkadaşımla yapmam falan bence aşılması gereken şeyler bunlar. evde kalma korkusu bacayı sardı belki ama boşver, rahat huzurlu bi şekilde yaşamaya çalış, kader kısmet zaten olur biri

0|0
    0|0
  • Bu durumda bir sey diyemem.ama gonul eglendirmek vakit gecirmek isteyen arkadas olursa buralarda olacagim

0|0
    1|0
  • nasip kısmet...herkes şanslı olamıyor bu konularda...

0|1
    0|0
  • Öncelikle düşüncelerini çok takdir ettim nesli azalmış arkadaşım. Dünya yaşantımızın en önemli imtihanı sabretmektir. Sana şu zamana kadar böyle gider diyemem ama sen en azından niyet etmişsin. Allah'da sabredenleri mükafatlandırır. Yeter ki çizgini bozma.

0|0
    0|0
    • bılıyorum herşeyı cocuk degılız elbetteki...kendımı bır başkalarına karsı kullandırmak yada bır başkalarını kullanmak bunlar bana gore degıl yakıştırmıyorum ve bunu vebalını dıger dunyada odemek var oralarınıda dusunmek lazım.2 senedır bu sekıldeyım sabredıyorum ama nereye kadar rabbıme dua edıyorum Allah tan hayırlısını ıstıyorum elbet cıkıcak bırgun dıyorum ama yaşımın ılerlemesı ve etrafımdakılerın yaşca kucuklerın benden once evlenmesı bunlar da sorun yapma başladı bende:(

• Etrafındakileri kendinle mukayese edersen imanından taviz verirsin kardeşim. Allah sana eninde sonunda hayırlısını verecek sen de ne güzel inanmışsın da etrafındakiler gibi olmak zorunda değilsin. Herkesin hayat anlayışı farklıdır. Sen doğru yoldasın ve bu zamanda böyle düşünen insan sayısı az olduğu için kendinden emin olamamanı kesinlikle anlıyorum. Ancak lütfen umudunu kaybetme. Allah buyuruyor:"Her duayı kabul ederim."diye Onun da zamanın gelecek sen endişelenme. Allah gönlüne göre versin...

• amın cumlemızın.Allah razı olsun.ümidim var ınanıyorum ama bazen boyle bır hale gırıyorum:(

• Bak Şöyle Yap Bence ;

- Hoş bir erkek Seni Beğenmiyorsa Arkadaslarınla Bu durumu Paylas onlar bir yolunu bulurlar :)

Hemen dış Görünüşe bakma (Tabi oda önemli ama :) ) neyse

Senin mutlu olman için Şöyle bir Kişilik Bulman Lazım ;

- Merhametli

- Ne konustuğunu bilen

- Sevdiğine Bağlanan ve Sahip çıkan ( Delikanlı )

- Birazda Cebinde Parası oldumu tamamdır :)

'' Mutluluğun Çözümü Budur Kızlar için .. Haksız mıyım ?

0|0
    0|0
    • haksızsın bunun gıbısınıde gordum.para hersey degıl cok sukur paramda var.hayatımı bırleştırecegım ınsanı sırf boyle dıye kabul etmem hayatıma sokmam parası olur sımarık gozu oynaşta herseyı elde ederım der umursamaz senı parası olmaz adam olur nıyetı ıcı ıyıdır.varsın olmasın parası ıse gırer calısır bır sekılde berbaer kazanır ısteklerımızı yerıne getırırz.cok gordum paralısınıda hayatının mahvolanınıda.oncelıkle ınsan olmalı etkılenmeden kasıt sadece ıdstan bahsetmıyorum burda

• ben ne dıyorum sen ne dıyosun daha cocuksun bana akıl mı verıyorsun

• Sanki bana 35 yasında Kadınmıs gibi konusuyosun ..

• Açıkcası bir kızın böyle güzel düşünebilmesine saşırdım seni tebrik ediyorum ne güzel düşünüyorsun bunları eşimle yapmak istiyorum diye inşallah niyetini koymuşsun tez elden çıkar karşına gönlüne sinen birisi.amin.

0|0
    0|0
  • bu hayatta yanlız değilsin ama senin kadar umutsu değilim yaşım her nekadar senden çok çok büyük olsada hayat umutsuz olmuyor

0|0
    0|0
  • zaman.. kiminin karşısına 15inde çıkar kiminin karşısına 45inde..

0|0
    0|0
  • Eski kafalı insansın,üzülmene gerek yok ben de öyle insanlardan biriyim geç olsun ama ciddi olsun diye bekliyorum

0|0
    0|0
  • sana bir soru ? Problemli bir aile hayatın oldumu

0|0
    0|0
    • hayır.cok sukur aılemde bır sorun yaşamadık

• benı anladıgına sevındım.ne ıyı anlatmıssın.zamanla kendılerını ele verıyorlar zaten gormeden sadece konusarak sorularınla sıkıstırarak ama evet calısmayı dusunuyorum gırıcem ramazandan sonra ınsallah teşekkurler cevaplarınız yardımlarınız ıcınde...

• önemli değil:))

• nasip kısmet arkadaşım

0|0
    0|0
    • öyle beklemekten başka care yok

• Öyle evde oturun tamam mı hiç çıkmayın, bizede hep öküzler rastgelsin :D

0|0
    0|0
    • cıksak ne olacak

• boyle adam akıllı aklı basımda arkadasım senı bulacak senınle hayal kuracak :)

• Yok yok, benden bi bok olmaz. Vardır aklı başında inancı yerinde masumane bi çocuk. Bulursun yani

• hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
    • hayırlısı dıyerek kendımızı avutur gıbıyız ne zaman gelıcek cıkıcak o kısı

• Belki vardır senin farketmen önemli yinede Hayırlısı be gülüm.

• inşallah sizinde benimde karşımıza güvenilir ve iyi niyetli insanlar çıkar.

0|1
    0|0
    • amin ınsallah

• iyi geceler...

• Sizin gibi düşünen bir bayanla bir arkadaşlık sitesinde karşılaşmayı çok isterdim en azından birazcık sizi tanıma fırsatı bulurdum.Bu devirde sizin gibi düşüncelere sahip kız çok az.

• Allah yardımcın olsun dilerim karşına hayırlı bir kısmet çıkar.biz gençler için zor bir dönemeç bende aynı sizin gibi düşünüyorum insanın hayatını birlikte paylaşacağı insanı seçmesi zor oluyor bende in. kısmetim karşıma çıkarsa yuva kurmak istiyorum yalnızlık çok zor çünkü

0|1
    0|0
    • amın ınsallah Allah herkesın karsısına kendı gıbı temız bırını cıkarır umarım.ümidim var ınanıyorum ama ne zaman olucak bılmıyorum:)

• her ınsanın ıstegı bu ama bu ozellıklerı ıceren eskı nesıldekı gıbı eslerıne sadık gozu dısarda olmayan durust namuslu ahlaklı dınıne baglı terbıyelı ınsan sayısı gıt gıde azalıyor.bu yuzden gelenlerı ıyı olcup tartıp bakıp degerlendırmeye alıyorum hepsı fos ıstedıgım ozellıklere sahıp degııler

• aynen katılıyorum maalesef toplumumuz eğitimsiz kültürsüz ve görgüsüz insanlarla dolu bu konuda bende sizin gibi seçiciyim evleneceğin insanla bir ömür gecireceksin kiç bir insan ömrünü mutsuz ve huzursuz geçirmek istemez

• bu zamanda pek öyle erkek kalmadı. kimseden hoşlanamıyorum diyosan vibratör modellerini araştırmanda fayda var dostum.

0|0
    0|1
  • O zaman gel bebek :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayırlısı olsun gec olur ama guzel olur umarım.

0|0
    0|0
    • bende oyle dusunuyorum ınsallah

• aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...