Yeni tanıştığınız biriyle ne konuşursunuz?

Merhabalar. Yeni tanıştığınız biriyle ne konuşursunuz? Ya da ben ne konuşabilirim? Örneğin "hava çok sıcak değil mi yeeaa" gibi şeyler söylersem sıkılabilir mi? Siz yeni tanıştığınız insan havadan sudan konuşursa sıkılır mısınız?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• eğer senin niyetin onu etkilemekse. sürekli kendinden bahsetmeyeceksin . onun güçlü yönlerine dikkat çekeceksin . mesela spordan açıldı konu o halı sahada ayda bir maç yapıyor olsa bile sen onun çok önemli birşey yaptığı hissine kapılmasını sağlamalısın. yani vay be benim hiç vaktim olmuyo çok iyi yapıyorsun diyebilirsin. eğer sen küçümser ve kendinden bahsetmeye başlarsan onunda keyfi kaçar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşlarından aç konuyu arkadaşalarınla nasıl vakit gecirirsin neler yaparsınız de.Bana arkadaşlarını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim hemde onun hakkında cok sey ögrenmiş olursun.Birde kardeşlerinden ilerideki hayallerinden açabilirsin konuyu onu tanımak icin havadan sudan açarsan saçmalamaya gider konu :)

1|0
    0|0
  • abuk subuk konusmaktansa susmasını tercih ederim, genelde ben öyle şeyleri yürütürüm sorun çıkmaz, onu konusturacak muhabbetler açarım, mesela ilgisi neye varsa konusmaya calısırım, mesela giyiminden konusurum biraz, işte gercekten sna bu tarz yakışıyor, küçükken nasıl giyiniyordun sen mesela, hiç kendini böyle hayal ettinmi, derken çocukluk mevzusu açılır, sonra eski okul anıları ortaya cıkar, komik anıların var anlatırsınız karsılıklı, sonra ailesi içinde mutlumu diye sorarım, çokta sıkmadan, hangi şehirde yasamak isterdin yaşama imkanın olsa, vs vs konu konuyu açar zaten :)

0|0
    0|0
  • Bana biri "hava çok sıcak değil mi yeeaa" derse onu döverim.

1|0
    1|0
    • Ne yaparsan yap konumuz o değil. Artılayalım şunu adam popüler olma yolunda..

• Yok be ne artısı :P

Gündemi takip et ortalık kan gölü. Konuşacak çok şey çıkar. Bırak havayı suyu. Daha önemli olaylar var.

• Gündemi takip ediyorum tabii. Olur sağ ol.

• "açık sözlü olmak gerekirse ben seni begendim ve konuşmak istiyorum yok istemezsen kararına saygılıyım". bunu söyle gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • nasılsın okyuyon mu ee anlat nelerden hoşlanın filan sonra okuldan girer ilişkiden çıkarsın

0|0
    0|0
  • Baktım 1 saat sonra hala havaları soruyor, kafamı k*çıma sokar kaçarım

0|1
    0|0
  • sıkılırım

0|0
    0|0
    • ne konuşmasını istersin mesela

• Direk olaya girmeye gerek yok ama biraz sempatik davranın

0|0
    0|0