Başka bir erkek olmadan bir erkeğin bir kızı kıskanması mümkün mü ya da nasıl mümkün olur?

bir erkeğin bir kızı kıskanması için illa başka erkekleri o kızın yanında görmesi veya bakması gerekmez dimi?peki başka bir erkek olmadan bir erkeğin bi kızı kıskanması mümkün mü?yada nasıl mümkün olur?

• Kız çok güleç se kıskanır
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Başka erkek yoksa rahattır adam
    25% (2)33% (1)27% (3)Oy Ver
  • Kız kız arkdaşlarından kıskanabilir
    25% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
  • Kız güzelse
    25% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
  • O yokken kızın yanında başka bir adamın yanaşabileceğini düşünmesi bile sinir eder o adamı,kıskanır
    25% (2)67% (2)37% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sevdiğim birini sırf annesiyle veya yakın akrabalarıyla da yakın zaman geçirdiği için bile kıskanırdım. ben deli dolu severim. her zaman ve her durumda benimle ilgilenmeli en fazla, bana vakit ayırmalı. öptüğüm uğruna öldüğümdür diye düşünürüm çünkü. Kısacası Mümkündür KISKANMAK.

1|0
    0|0
    • çok ilginiç...yanında iltifat alsa falan o akrabalarından,yada kız arkadaşlarınıda n o zman da oluyor mu?

• Sanirim evet. Yani iltifat ederken beni ona onu bana yakistirdiklarinda hosuma gidiyor. Sen nerelisin bu arada?

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer çevresinde erkek olursa kıskanırım ve önlemini alırım baska bir erkek yoksa da en yakın kız arkadasından kıskanırım ona daha fazla vakit ayırırsa çünkü birde en yakın arkadasının bizi çekememe durumu olabilir gizliden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız kız arkdaşlarından kıskanabilir

0|0
    0|0
  • mumkundur oyle bı yaratık basımda var .d

0|0
    0|0
    • neyden kıskanıyor

• dısarıya cıkmama faceyı kapattırdı.

Erkek arkadaslarım kstlandı vs.