"Arkadaşlar" hakkında bir sorum var nerdesiniz insan sarrafları?

Şu kocaman dünyada sadece 5 arkadaşım var 2 side yakın arkadaş. Dün 2 yakın arkadaşımdan biri beni aradı yaklaşık 100 km uzaklıkta ses yarışması varmış bende zar zor gidebildim. Arkadaşımın ailesi falanda vardı bayağı sıkıldım orda 5 saat mi ne bekledik bugün eve gelebildim . Arkadaşım beni aradı diğer arkadaşımızın (2 yakn arkadaşım var demiştim) numarasını istedi o kaybetmiş bende verdim... sonra tekrar aradı yarın bi daha yarışmam var gelebilir misin dedi hayır gelemem dedim o 2sini yan yana geldiğinde beni unutuyorlar ve bi yere gideceklerinde 2 si gidiyorlar sen gelme diyorlar. neyse gelemem dedim başka bi arkadaşımla alışverişe gideceğiz dedim trip attı . biliyorum 2 si bi araya geldiğinde (ben varsam) sürekli beni çekiştiriyorlar örneğin otobüsteyiz kendi aralarında konuşup birilerini çekiştiriyorlar sadece ikisi yani onların yanında görünmezim sormak istediğim suçlu ben değilim öyle değil mi?

İNŞALLAH SORUYU ANLAMIŞSINIZDIR KAFA KARIŞIKLIĞINDAN YAZAMADIM.

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Lutfen azicik aklin ve kendine saygin varsa o 2 'yakin' arkadasinada yol ver, ve geriye kalan diger 3 arkadasinla hayatina devam et. Sen varken seni yok saymak veya senin yaninda hakkinda dedikodu yapmakta nedemekmis? Sonra isleri dusunce it gibi yalvarirlar ama.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Milletin adiliğinin sen de ki suçu ne olucak,takılmıyacak adamları takmaya gerek yok,toka tak kafana daha iyi

0|0
    0|0
  • Seni kullanıyorlar dost

1|0
    0|0
  • suçlu değilsinde salakmısın kızım ne muhattap oluyosun ozaman.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni kullanıyorlar bence takılma onlara.

0|0
    0|0
Yükleniyor...