Sevdiğiniz insan artık size ait değilse? Aldatıyorsa?

Evet arkadaşlar deli gibi sevdiğiniz insanın, ve sizi sevdiğine de gerçekten inandığınız insanın artık size değil başka birine ait olduğunu düşünün.. Bu cinsellik ya da buluşmak, çıkmak olmayabilir. Gözleriyle aldatmak da olabilir. Başka birine ilgi duyuyor sadece. Başka birini düşünüyor mesela. Ne yaparsınız?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• at gözlüğü takarım. yine de bakıyorsa yüzüne kezzap atarım. yahu bu kadar da özgüvensiz olunur mu, gözleriyle aldatmak nedir. alınganlığın dibi resmen. sevgili başkasına bakıp onu beğenebilir, insanın doğası bu. ama sevgiliyle yaşanmışlıklar, verilen değer orda durur. başkasını beğendi diye senden gidiyorsa at onu zaten. ama yaşanmışlıklara ve ilişkiye değer verip sahip çıkıyorsa da kuruntu yapmak hastalık.. ilişkiyi bitirir içten içten

0|0
    0|0
    • Tam da o kuruntuyu yapıyorum. Napıcam ben?

• güzin abigibi hissettim neyse, bence önce kendine sonra da sevgiline güven. bu meseleleri de açık açık konuş herifle. içten içten kurulup kafasını yeme her meselede :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Alıp koynuma sokacak değilim ya. Hemen biletini keserim.Aklı

"Sende selamayanın bedeni yanında olsa ne olur"

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok :)

gözlediği beklediği yolu gösterip bye bye ;) demek lazım

0|0
    0|0
  • baska dusunecek biseymi yokki bunu dusunelim

0|0
    0|0
  • aşk gözünü kör etmiş yanlış tercih yapmışsın derim

0|0
    0|0
  • hiçkimse kimsenin tapusunda değil yada arazisi değil.gelene hoşgeldin gidene güle güle.

0|0
    0|0
  • Allah başa vermesin

0|0
    0|0
  • kendine olan saygını yitirmemek adına ilişkini keseceksin

0|0
    0|0
  • acı veriri..ne yapabilirsin ki..bırakmaktan başka..

0|0
    0|0
  • Aldatıldım affetmemi istedi affettim. Ama yok işte bir şeyler yerine oturmuyor bundan sonra.

0|0
    0|0
  • Bıyıklarını yolarım pis kadın :(

0|0
    0|0
  • kötü şeyler düşünme

0|0
    0|0
  • Düşman başına.

0|0
    0|0
  • düşünme

0|0
    0|0
  • Verirdim okşar sıvazlardım onu mutlu ederdim <3 !111 :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunu;

link

1|0
    0|1
  • Güvenimi kırar . Bana söylemese veya inkar etse de anlarım. Başkasını düşünmesi beni de üzer . Bunu ona söylerim ve uzaklaşırım . Bir daha görüşmem sanırım . Ben aldatmıyorsam o da aldatmamalı . Sevgisi bitebilir ,saygısı bitmesin isterim . Ayrılsın ,ayrılalım istediği kişiyle görüşebilir.

0|0
    0|0
  • Nerde benim kezzabım?

0|0
    0|0
  • Sevdiğim erkek beni aldatırsa ve sonra gelib affet beni derse eğer çok seviyorsam bir az süründürdükden sonra aff ederim.Çünki AşK fedakarlık istiyor.

0|0
    0|0
  • allah korusunnn...( kmseye yasatmasın bunu:(

0|0
    0|0
  • sevgılım duygu olmadan sevısse kendımı frenlerım ama ilgi duymak olunca yada dusunmek duygu hıssedınce bende ısler karısır

0|1
    0|0
Yükleniyor...