Vücut geliştirmeciler fikrinize ihtiyacım var?

170 cm boyunda 62 kiloyum vücut geliştirmek istiyorum nasıl baslamaliyim ne yapmalıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor salonunu yazıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 3-4 senedir sürekli spor yapıyorum. Burdan kim ne derse desin bir uzmana danışman gerek. her insanın vücudu metabolizması farklı. Benim üst göğüs çalıştırmama yarayan hareket sana zarar verebilir. Burdan duyduklarına uymak yerine bır uzmana danışmalısın

0|0
    0|0
  • ilk olarak 1-2 kg lik dambıllarla ağırlığa alıştır kendini sonra beslenmene dikkar ederek devam et ve sonra şınava geç ve bir süre sonra bu şınav ve dambıllarının setlerini giderek artır..
    NOT: beslenme çok önemli enerjik olman için, bol proteinli yiyecekler tüketmelisin o zama..

0|0
    0|0
  • 1.70 cm boy 62 kilo ile vücut geliştirmeye başlamanda alaka yok öğrenmek istediğin asıl şey nedir sor prof. vücut geliştiriciyim

0|0
    0|0
    • Evde çalışmak istiyorum toplam da 40 kilo dambil aldım ve de bar var ne yaparak başlamalı yım ne yaparsam yanlış yaparım takviye besin olarak ne kullanmaliyim ne kadar surede fark eder

• Ne kadar profesyonel olduğun belli verdiğin biceps hareketlerine bak.. Hepsi aynı yere vuruyo aptal..

• @xBerke sen gerizekalımısın angut bunların hepsi biceps hareketi değil elindeki imkanlarla yapabileceğin hareketler sadece bunlar senin gibi doğuştan özürlüler salondada var ve yazdığım hareketlerin hepsine biceps çalışıyor diyecek kadar senin vallahi salonda bile görmedim hahahahaha :D senin gibi bir halt bilmez itler çok var nesliniz bitmez :D:D

• bir Fitness salonuna yazılarak ilk adımı atabilirsin ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...