Hayatta hep bişeylerle meşgul olan ınsanlara hayranım?

Her iş elinden gelen insanlara hayranım mesela, özeliikle yetenekler tabikii break dans parkurlarda hiç korkmadan hareket edenler sağdan sola atlayanlar :D Bunların hıcbırı nıye bende yok :D

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• vardır bunu senin ortaya çıkatman lazımdır belkide yetenek dedğimiz şeyler sadece dans etmek ip üstünde denge saylayan kişilerin dışında da olabilir çok güzel şii yazan biriside yeteneklidir aslında senin daha çok hangi alanda yetenekli olduğunu ortaya çıkartman lazım yeteklere bakarak bu çok az olur

0|0
    0|0
    • haklsın ama hıcbı zaman bu konuya zaman ayıramadım hep bir bahane geriye dönüp bakıncada ortaya koydugum bahanelerın sadece kaçış oldugunu anlıyorum

• bahanelerin seni yanıltmasına izin vermemelilisin yapamam edemem diyerek bir şeylerden kaçarak olmaz denemekte yarar vardır belkide senin o işte gerçekten ortaya çıkmayan bir yanın vardır mesela çok güzel sesin vardır ama utangaç olduğun için şarkı söyleymezsin böyle bir şey yani korkularımız ve endişelerimiz olmamalı denemieli daha doğrusu o yönde istek ve arzulu olmalıyız saygılarımla...

Erkekler Ne Diyor 10

• istersen neden olmasin = )

0|0
    0|0
  • Dün başı cikan muslugu tamir edeyim derken musluk elimde oatladı o_O imreniyorum bu tiplere ama bende dikiş turmuyor..

0|0
    0|0
  • bizim köğekte yapıyo aynı sekılde demekkı onuda cok seversin :)

0|0
    0|0
  • onemlı olan ıcındekı ozellıklerı dısarı cıkarmak onlarda senın bu ozellıklerıne hayranlar

0|0
    0|0
  • oooo tam benlikk surekli 'hic bisey' le mesgulum :D

0|0
    0|0
  • Dans olarak salsa yapıyorum ve şiddetle tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • salsayı araştırdım baya ama dıkkatımı cekmedı genellikle daha hareketlii şeyler seviyorum

• Salsa hareketli ve zor danstır. Nasıl dikkatini çekmedi? :)

• cok üşengec oldugum için öyle inssanlara bende şaşırıyorum xd

0|0
    0|0
  • vardırda ugrasmamısıdır..

0|0
    0|0
  • KENDİNİ AĞAÇTAN AT

0|0
    0|0
  • bende meslek sahibi insanlardan bahsediyorsun zanntm yaw:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...