İnternette kendinize dair temel konularda yalan söylemişliğiniz var mı?

cinsiyetim, yaşım, medeni halim, eğitim ve/veya iş ve meslek durumum gibi şeyler konusunda asla yalan söylemedim, söylemem. insanların, eğer bilmek isterlerse; benimle ilgili bu tür temel şeyleri bilmelerinde sakınca görmem. ya da beni, bu derece esas mevzularda, olduğumdan farklı bilmelerini / sanmalarını istemem. ben böyle rahat hissediyorum aslında, nette ya da değil, olabildiğince net biri olarak. hiç de böyle davranmayan insanların sayısının az olmadığını zannediyorum, hatta bayaa çok olduğunu. bu bana itici geliyor. dikkatinizi tekrar cımbızlamak isterim; gerçek ya da fasaryadan öykülerle kendini çok fazla açık etmeyi kastetmiyorum, kişiye dair çok temel, çok belirli kimlik özelliklerinden söz ediyorum.

sizin durumunuz / bakışınız, neyinizse işte...nedir?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli kullanıcı maskesi giyip laz taklidi yapmışlığım var :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendim hakkında şimdiye kadar verdiğim her bilgi doğru. Zaten adımın Hakan olmadığını da defalarca dile getirmiştim. Ancak sadece mesleğim konusunda doğru ama kısıtlı bilgi vermeyi tercih ediyorum, malum memuriyet hali.

0|0
    0|0
  • kimlik bilgilerimi çoğu zaman gizlerim. biraz zaman geçirip tanışır, anlaşırsam insanlarla paylaşırım. yaşamadığım olayları da aha ben bunları bunları yaptım valla çok güzel iyi yaptım diye anlatmışlığımda yoktur.

0|0
    0|0
  • 2000 li yıllarda böyle hatalar yaptım yalan yazmak ve söylemek aynıdır:şimdilerde ise hiç kimseye yalan birşey söylemedim yazmadımda.neyse o.ne demişler daima doğruyu söyleki sonrasında ne söylemek zorundan olduğunu hatırlamaya çalışma.yaşını yanlış yazmış olabilirsin 45 ve üstü görünüyor.eğer böyle ise yönetime mesaj gönder onu düzeltsinler.

0|0
    0|0
    • yahu, 45 üstü olmamdaki sorun nedir? ben 47 yaşında olamaz mıyım, ki öyleyim? n'apiim ki, 46 yıl yaşadıktan sonra ve 48 yıl yaşamadan önce 47 yaşında olunuyor? =)

• o konuda hele; yapılacak hiç mi hiç birşey yok, bazen yaşımı sırf o sebeple vurguladığım olmuştur. şöyle bak; kafamızda şablonlar vardır;'47 yaşında bir insan şöyle konuşur-yazar'da bunlardan biri olabilir. yazma ve konuşma tarzımın bi şekilde genç gösterdiğini (=p) biliyorum, ama bunun sebebini bilmiyorum. yaş itibariyle kızın gibi giyinmemeye biraz olsun özenirsin mesela, ama bu tür şeylere, ne bileyim müzikten hoşlanmaya, dans etmek istemeye engel olunmuyor, bunlar şablondan taşıyor. =)

• öylede öğretmensiniz sanırım baya bir şablon e=mc2 tarzında bir yazınız var.atasözünde dendiği gibi akıl başta.önyargı var birde toplumdan etkilenmek var.yaşın önemi iş ararken belli oluyor.onun dışında pek bir önemi yok bence.

• Ananeciğim öncelikle ellerinden operim.evliyim,2 çocuğum var,siirtte yaşıyorum 29 yaşındayım.hiç yalan söylemedim sanalda ta ki etmustan sinra

0|1
    0|0
  • yok söylemedimde senin yaş kaç teyze merak ettim?

1|0
    0|0
  • Sence doğru söyleyen varmı ? Bütün kadınlar , kızlar 18 - 24 yaşşında...?..

0|0
    0|0
    • mutlaka bir kısım yalan var. ben de oraya 30-35 sallayabilirdim mesela, genç göstertir. =p ama bence, kendini kandıramadıktan sonra ne far eder ki? özellikle yaşıyla ilgili yalan söyleyen erkek de gördüm ben, nispeten genç yaşlarda kız arkadaşlar edinmek için deniyor işte, belli birşey. gibi...=)

• Ben gerçek yazıyorum.

• herşeyim fake.

0|0
    1|0
  • hepsi dogru

0|0
    0|0
  • o hatayı birkere yaptım acısını hala çekiyorum kendimi kız die tanıttım sitede çok sağlam arkadaşlıklarım oldu nasıl açıklıyacağımı bilmiyorum :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• asılsız hiç bişi söylemedim bugune kdr bu sitede... söylememde .. gerekiğide yok yani kime neden yalan söyleme ihtiyacı duyum yada neden kimliğimi neden saklama ihtiyacı duyim ki.S

0|0
    0|0
    • herkesin kendince nedenleri oluyor işte. size de şunu örnek vereyim, benim internetim olduğu ilk zamanlarda...ki 5-6 yıl oluyor; ki demek ki 41-42 yaşındaydım...bir forum sitesine üye olmuştum, orayı da bir bayan admin idare ediyordu ve benim yaşımdaydı aşaa-yukarı. ben yaşımı açık etmiştim, o açık etmezdi. olduğundan çok daha genç sanıldığında müdahale de etmezdi. konuştuğumuzda birşeyler sallamıştı ama fasarya; orta yaşlı olduğunun bilinmesini istemezdi. bana ters işte, bunu değiştiremem ki.=)

• Etmuss gerriii döönnnn:(

0|0
    0|1
  • 31 yasindayim 1 kiz cocugu annesiyim bunu artik bilmeyen yok ! yazistigim kisilerede evli oldugumu yaziyorum bazilari gercekten sadece arkadas edinmek fikir alisverisi yaptiklari icin yazisiyoruz , bazilarida evli oldugumu ögrenincede bir daha yazmiyorlar ( hic umrumdada olmuyorlar ) , evet bazi kisiler var sirf bu sitede popüler olmak icin evli olduklarini sakliyorlar belki sirf sanal ilgi yasamak icin !

0|0
    0|0
    • muhtemelen...internette çok fazla sayıda, sadece ve sadece flört amaçlı, veya işte, kısa süreli beraberlikler yaşamak amaçlı dolanan insan var. yalanların bayaa bi kısmı da bununla ilgili zaten. benim yaşlarımda (47) olduğunu söyleyen 60 yaşlarında adama tosladım ben yahu. =)

• orta yaşlarda zaten çok insan var, ama gerçekten yaşlı olanlar da var, ben o kanıdayım. bir; genç insanlar tarafından dalgaya alınma şeysiyle -ki hakkaten sallamam, bir; mesela insanın yaşı kadar belirleyici birşey; neyse odur, iki; nasılsa hayat onlara da öğretecek =)-...bir de; bööle fazlaca yakiin ilişkilere ulaşmak daha kolay olsun diye...ama o yakiin ilişki reele, hadi ona da olmasın; en azından bir görüntü vermek gerekliliğine gelirse ne halt edeceklerini bilemiyom. bana da ne zaten. =)

• evli olduklarını öğrenirsem bende yazışmıyorum onlarla bir daha

• burada veya başka bir forumda aktif olarak bulunuyorum..gerçek hayatta nasılsam buradaki halim de odur..bu yüzden çok güzel dostluklarım var reele döktüğüm..

1|0
    0|0
  • 2005 den beri aktif kullanırım neti ve hiç böyle bir şey yapmadım.. ama, zaten bu sitee harici herhangi bir siteye de takılmışlığım yok..

0|0
    0|0
  • Hic soylemedim soyleyenlerin de kesinlikle psikolojk sorunlari odugunu dusunuyorum..

0|1
    0|0
  • ''Ben'' olarak yazıyorum..

0|0
    0|0
  • hepsi dogru. yalan soylemek yerine cevap vermemeyi tercih ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...