Neden Japonlar olimpiyatlara çıkarken koltukaltı kıllarını kesmiyorlar?

Arkadaş sonuçta olimpiyat alanındasın tüm dünya kameralarının önünde vücudunu sergileyip performansını gösteriyorsun. peki bu zulüm neden ?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• deprem fazla olduğunda olası bir olayda mahremiyetlerini kutlamak için genital bölgelerini almıyorlarmış diye duydum da pek inanasım gelmedi.

0|0
    0|0
  • kesenler de onlara igrenc geliyor. neye takiliyorsunuz anlamiyorum. kultur, zevk yani. herkes size tabi olmak zorunda degil. bunu hep unutuyorsunuz.

0|0
    0|0
    • kültür , zevk tamam ama mesela onların köpek eti yemesi bize göre iğrenç değilmi ? e iğrenç. peki bizim koyun eti yememiz onlara göre iğrençmi ? yada vücudumuzu temiz tutmamız , iğrenç. o zaman Japonların bize göre iğrenç olan taraflarını tartışmakta sorun göremiyorum

• killa tuyle temizlik olmaz genc. kil tuy almak temizlikse sen neden bacaklarini almiyorsun? ayy ne igrenc pis sey mi demeliyiz?

• gidip onlara sormayı denesene.

0|0
    0|0
  • Sitede de japon ve koltukalti killari takintisi amma varmis. :/

0|0
    0|0
    • eğer sende yemek yerken yakalansaydın şu anda barfikste şampiyon olan Japonun kıllarına , neyse ne diyodum ben ?

• Iyk :(

0|0
    0|0
  • çünkü iğrençler

0|0
    0|1
  • adetten belki

0|0
    0|0
  • demek ki kutsal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Japonların Kültürü O Lakin Düzenli Ağdayı Geçtim Kollarındaki Erkekten Uzun Olan Kılları Kesmeyen Türk Kızını Ne Yapacaz ?!

0|0
    0|0
  • bunu niye bize soruyorsun nerden bilelim, git japonlara sor

0|0
    0|0
  • japon geleneklerinde vücut kıllarını almamayla ilgili birşeyler olabilir. sadece olimpiyatlar değil, çıplak oldukları her ortamda öyle olduklarına rastladım. :/

0|0
    0|0
  • dini inaçlarından olabilir japonyada kadın erkek hiç kimse koltuk altı ve etek tıraşı yapmıyor

0|0
    0|0
  • bi yerde okumuştum onları biriktirip çorap örüyorlarmış :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...