Evde neleri nerelere saklarsınız?

sizin için değerli olan kaybolmasını istemediğiniz ve kimseye de göstermediğiniz özel eşyalarınızı evinizin odanızın neresine saklarsınız. mesela benim kıyafet dolabımda yapmakta olduğum koleksiyon var 2 tane :)

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Babam ben 5 aylıkken trafk kazasında vefat etmiş amcam onun cebinden hafif kırıkları olan küçük bir hesapmakinasını alıp saklamış 17 yaşıma bastığımda bana verdi. Koltuk krlentinin fermuarlı kısmını açtım içindeki pamuklu kısmı yırtıp içine sakladım koltuklar yepyeni normalde annem onu yırttığımı görse kızardı. Geçenlerde çıkarıp bakarken beni gördü hiç sesini çıkarmadı. o koltuk bizimle olduğu sürece kaybolmayacak.

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Mesela kağıt fotoğraf gibi bir şeyse kendime ait bir dosyam var. Öss de kullandığım kalem ve silgi arkadaşımdan aldığım bir rozeti falan onun içerisinde saklıyorum.

0|0
    0|0
    • öyle bi dosya bende de var :)

• annemle anlaşamam kendisini pek sevmem zaten. o atmasın diye saklıyorum bulduğu şeyleri atma hastalığı var onda

• Anne sevilmez mi yahuu :( :( üzüldüm ama

• sigara saklarım kötü günler için:DDDDDd

0|0
    0|0
  • kimseden gizlim saklım yok. her şeyi açık açık göstere göstere yaprım.

0|0
    0|0
  • Benim için en değerli şey para olduğu için bankada hepsi saklayacak bir şeyim yok maalesef soyamıcan evimi kusura bakma

0|0
    0|0
  • Kırmızı boxer'larımı saklıyorum

0|0
    0|0
  • Söylemem ki.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şeyimi saklamıyorum.

Sebil...

0|0
    0|0
  • kırmızı alarm :):):) hayırdır soyacan mı milleti :)

0|0
    0|0
  • sakladığım vodklarım var ama annem her defasında buluyor azarlamaktan sıkıldı :DDd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• günlüklerim, özel iç çamaşırlarım , sevgilimle özel fotograflarımızı sıklıyorum komidin çekmecesinin en arka kısmında ama üzerinde örtü var ve giysiler işe kamufle edilmiş :)

0|0
    0|0
  • param var annem bilmiyo(öğrenince onu yolması zor oluyo da) kışlık ceketimin cebinde

ben çok yer değiştirince yerini unutuyorum o yüzden kışlık montlar ceketler şuan kurtarıcı kimse ellemez o bölgeyi malum havalar

0|0
    0|0
  • bir cercevenin içine ben para saklardım:D ama artık param yok:D anneanem çok karıştıyo cantamı göturuyo paralarımı yaa:D:D:D

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda gizlim saklım yok. Eskiden kitaplığıma saklardım.

0|0
    0|0
  • Aklıma neresi gelirse açıkcası ama ; genelde kendi odamda saklamam yani.

0|0
    0|0
  • bakım ürünlerimi ve makyaj ürümlerimi saklarım evde küçük dişi yamyamlar varda. :)

0|0
    0|0
  • Yastıgımın içine. ama kılıf değil içi :D

0|0
    0|0
  • Yok vallaha hersey yerli yerinde durur saklamak gibi adetım yok.

0|0
    0|0
  • bravo en guzel yer dolap

0|0
    0|0
  • yatagımın altı o kadar cok sey var kı:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...