Bu kadar şey tesadüf olabilir mi? Bakar mısınız?

Arkadaşlar sevdiğim çocukla aramız biraz soğudu farklı illerdeyiz o andan itibaren sürekli yaşadığı ilin ilçenin ismini görüyorum bir yerlerde, televizyonda(müzik kanallarının alt yazıları) alt yazılarda gazetede ve dün çok sevdiğim birinin ölüm haberini aldım yine onun olduğu ilde onun oturduğu ilçede kaza yapmış.İnat ettim bende artık ilgilenmiyorum onunla bayağı soğuduk. Bu kadar tesadüf bir anlama geliyor olabilir mi? Ne yapsam bilemedim...

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bazen insana öyle gelir. Mesela benden birsey anlatayim sana, ali diye birine asiktim, nereye gitsem ali ismini duyuyordum. televisyonda, okulda konusurken, heryerde. Ama asil daha fazla duyulmuyor, sadece bu senin ilgini daha cok cekiyor. eskiden o ilin ismini duyunca ya da okuyunca hic dikkatini cekmezdi demi, niye ceksinki, ama sevgilin orda oldugundan beri, diyelimki istanbulda, İstanbul ismini duyunca hemen ilgini ceker, hemen onu düsünüyrsün, sanki heryerde karsina İstanbul geliyormus gibi olur. ama asil hersey normal, sadece sen istanbullara meraklisin. icin rahat olsun :) bu gayet normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir şey yapmana gerek yok bence. Kaderde varsa olur. Bu kadar tesadüf birşeyin habercisi deyip yakınlaşırsan yanlış yaparsın. Ben böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bu bir tesadüf olamaz, öpüşmelisiniz.

0|0
    0|0
  • Yaşasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şimdi o orda olduğun için daha çok dikkatini çekiyo ister istemez.beyin sinyalleri hemen alıyo.çünkü artık o şehir ve o ilçeyle ilgilenmen için bi sebebin vardı.emin ol daha öncedende duymuşsundur görmüşsündür çıkmıştır hep karşına ama hatırlamazsın çünkü bi ilgin yoktu.ben böyle düşünüyorum en azından

0|0
    0|0
  • algıda seçicilik oluyor tesadüf değil.

0|0
    0|0
  • Kafana takıyorsun gerçekten demek ki.

0|0
    0|0
  • Git barış o zaman ya ne bu takıntılar. Kasmaya değmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...