Erkek arkadaşınızın günlüğünüzü okumasını ister miydiniz?

Merhaba. Çok sıkıntıdayım. 8 yaşımdan beri yani okumayı öğrendiğimden beri günlük tutuyorum. Benim için çok özel bir uğraş. İleride bunu gerçekten aşık olduğum birine göstermek istiyorum. Fakat sevgilim günlük meselesini öğrendiğinden beri onu okumak istiyor. Şimdiden böyle bir adım atmak istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım ? Doğru mu düşünüyorum? Günlüğüm benim tüm hayatım.

1|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• her ınsanın kendıne aıt ozelı kalmalı ya o kadar da degıl he su olabılır onunla ılgılı kısımlarını okutabılırsın ya da ona ozel bı gunluk tutabılırsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence okumamalı. İnşallah olmazda ileride aranızda bir sıkıntı falan olması durumunda yaşadığın özel olayları falan koz olarak kullanabilir diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Okumasın. Sonuçta her insanın sırları var bilmesine gerek yok bence. Eşin bile degil

1|0
    0|0
  • Benim günlüğümün kilidi tükenmez kalemle açılıyodu küçükken annem okumuştu tutmadım daha :D okutma kimseye

1|0
    0|0
  • ben istemem.eğer yazarsam bi tek kendim okurum

1|0
    0|0
  • Okutma.. Benim başıma böyle bir olay gelseydi okumazdım .

1|0
    0|0
  • Asla okutma...Kocam olursan okursun. Şu an aday bile değilsin de..

1|0
    0|0
  • kızların böyle bir şeyi okutması cok zor. imkansız. ama 2 tane günlük tutup enayi yerine koyan vardır elbet

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşımın günlüğümü okumasını isterdim tabi ;) bir erkek nasıl cevap verebilecekse buna :))

0|0
    0|0
    • Empati yeteneğin yok mu be kardeşim ?

Kızlar Ne Diyor 9

• sevgili yapmışsın ama aşık değilsin İleride bunu gerçekten aşık olduğum birine göstermek istiyorum. demişsin ne diye bu adamlasın o halde.

1|0
    0|0
  • Benim günlüğümü okumasını değilde benim eğer onun tutmuş olduğu günlüğü okumak isterdim . Onun neden ve nez aman neler yaptığını ve biz kızlara neden aşk acıları çektidiklerini merak ediyorum :D

1|0
    0|0
  • kesinlikle okutma. ben olsam okutmazdım. evlendiğin eşine olabilir belki ama şuan yapma bence.

1|0
    0|0
  • Günlüğümü okuyacak insan daha dünyaya gelmedi okutma ayrılırsınız sonra dalga konusu olursun sonuçta 8 yaşından bilir kimbilir neler yazdın ;)

1|0
    0|0
  • bnce okumasınn ılerde o kısı esın olursa zaten okutrsun

1|0
    0|0
  • Evlendiğin kişiye ver. Günlüğü.

1|0
    0|0
  • okumayı ıstememelı bence zaten sen anlatırsın

1|0
    0|0
  • Kesinlikle okutma. Hem kafanda soru işaretleri var çok pişman olursun.

1|0
    0|0
  • bence okutma demek o kadar deger veriyorsun ki onu ceyizin gibi görüyorsun belki de..evlenecegin kisiye sakla cok ısrar ederse o benim ceyizim evlenmeden okutmam de :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...