Boğulası insan türleri part 1!

biri size fakettirinceye kadar görmediğiiniz yada duymadığınızz ve fark edince bütün rahatınızın kaçtığıı durumlar :)) sinemada sevdiğiniz bi filmi pür dikkat seyrederken birinin size kırmızı exit yazısını göstrip kıçını dönüp filme devam etmesi gibi !

varmı böyle takıntılarınız **

Güncellemeler:
yada uyumak üzereyken birinin size saatin tik tak sesini farkettirip tüm gece o sesii normalde olduğundan daha çok algılatıp uykuyu haram etmesi gibi ;)

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• yemek yerken kızım kalk sunu getir denmesi

0|0
    0|0
  • ağlarken evdekilerin noldu niye ağlıyn demesi yok mu deli ediyo beni daha çok ağlıom:D

0|0
    0|0
  • Film izlerken birinin konuşması yok mu :D

0|0
    0|0
  • saat olan odada uyuyamam ben ısıkları acık olan odada da uyuyamam herhangi bir gürültü olan odada ve sinek böcek olan odada da uyuyamam :))

0|0
    0|0
  • filmi pür dikkat izledigine emin misin gürültü filan cıkarmadın mı biri sana exit yazısını gösterdigine göre senden rahatsızlık duyup dısarı cıkmanı istemis olmasın :)) benim takıntıma gelince filmin sonunu anlatmaları anında filmin heyecanı kacar bir de tavuk pişmeden önce tüylerinin yolundugunu temizlendigini görürsem yiyemem..

0|0
    0|0
    • haha soru anlaşılır olmadı sanırım ;) ben pür dikkat filmi izlerken baana exit i gösteren arkadaşımdır ve ben o film bitene kadar o yazı benim gözüme takımış beni feci rahatsız etmiştir :)) yani bu benim takıntım o kızmızı ışığı filmin sonuna kadarr elimde olmadan algıladım ve filme odaklanamadım :))

• orasını anladım espri olsun diye söyledim arkadasın da bu huyunu biliyor ki gıcıklıgına yapmıs sana :))

• maleseff beni o kadar iyi tanırki eşşeolusu böyle fırsatarı hiç boş geçmez :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...