Bowling ya of ne yapsam?

Bowlingte ilk atisim olcak tavsiye ler lütfen olmesem iyi rezil olcam

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Dirseğini kırmadan vucudunu eğerek atacaksın. kolun omzundan değirmen gibi yere paralel gidecek ve doğru zamanda topu elinden salacaksın :) Olabildiğince sert at yeni başlayanlar genelde yavaş atarsam hep ortadan gider düşüncesindedirler ama olabildiğince sert atmaya bak sen ve ağır topları tercih et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yeni basliyorsan eğer topu atarken ileri bakma. Hemen onunde oklar goreceksin. Oklara bak ve o oklari ortala. :)

0|0
    0|0
  • Bowlingi ilk defa oynadığımda her atışımda hepsini düşürmüştüm kendi yaptığımı anlatmam gerekirse bileğini gevşek bırakmıcaksın işaret ve orta parmağın yanyana olan iki deliğe girecek tek olan deliğe baş parmağı yüzük ve serçe parmağınla topun ağırlığını alıp dengeli yuvarlanması için dik tutacaksın birde topu fırlatma ortaya doğru yuvarla gitsin yere nekadar yuvarlayarak atarsan hızlanır ortayı vurman kolaylaşır

0|0
    0|0
  • İlk atışta muhtemelen rezil olacaksın boşuna kasma. Bende 2 hafta önce ilk defa oynadım ilk atışta 1 tane lobut devirdim sonrakilerde 3 kez Strike yaptım 1. oldum :) 1-2 denemeden sonra alışacaksın zaten rahat ol.

0|0
    0|0
  • Elini bilekten oynatma kırarsın dirsek bölümü ile yap dizlerini hafif kırmayı unutma parmaklarına dikkat et. ;)

0|0
    0|0
  • anladık erkeklerin arasında kızlarla oynucaksın ya da erkek arkadaşınla da rezil olcan diye üzülüyosan arkadaşlarına hiç başlama arkadşların onlar senin ne olcak dünyanın sonu sanki sen gerdeğe girerkende burada sor hemde gizlide tamammı

0|0
    0|0
  • Dümdüz at.

0|0
    0|0
  • İlk atışınsa rezil olmaya mahkumsun gizlicim=)

0|0
    0|0
  • o zaman top nasıl tutulur önce onu ögren bence

0|0
    0|0
  • İlk olarak 9 numarali topu kullan hafif olan toptur ikinci olarak parmaklarini tamamen icine sokma son olarak yerden hizlica firlatmaya calis :))

0|0
    0|0
  • Yersen va hizli yapcan

0|0
    0|0
  • Bu saatte mi :D
    Aman topun içinden parmağını çekmeyi unutma :D 2 parmak kalırsın :D

0|0
    0|0
  • Eyvah eyvahhhh :)

0|0
    0|0