Protein tozuna ne zaman başlamalıyım? Zararı var mı?

BB ye yeni başladım öyle alayım tozu şişeyim tarzında cahilce bir yaklaşımımım yok. Sadece beslenme kaliteme güvenmiyorum ve yaterli miktarda protein aldığımı düşünmüyorum.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• zararı var dıyorlar ama kuzenım kullanıyor bir zararı ollmadı tam tersıne basla bence kötü olmaz herseye zararlı denıyor zaten :D

0|1
    0|0
  • Hiç başlama

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• zaten besinlerden gerekli miktar proteini alamazsın supplementlerin bilinçli kullanımda hiç bir zararı yoktur zararı olduğunu iddaa edenler hayatların spor salonlarına bile neredeyse girmemiş gıda takviyesi besinlerin adını bile bilmeyen kişilerdir olimp 5500'lük anabolic aminoasit le beraber synth-6 protein tozu kullan birazda zayıfsın karbonhidratlı peroteinle ilk bulk dönemi olacağı için kilo almanıda sağlar

0|0
    0|0
  • Ton baligi ye en temizi ;)

0|0
    0|0
  • yeterli protein alamadığını düşünüyorsan başlamalısın çünkü beslenme bu sporda çok önemli.
    ben 2 senedir yapıyorum hayla başlamadım ama çok dikkat ediyorum.

0|0
    0|0
  • Gerçekten bilgilenmek istiyorsan benimle iletişime geçmeye çalış. Herkese bol şans.

0|0
    0|0
  • Sivilce yapio mk

0|0
    0|0
    • vücuda zararı var mı *

• Kardes bende fitness gidiorum.. Proteinsiz asla sisme ihtimalin yok yani kas yapmak zorlasir.. Fakat protein tozunun zararlarida cok... Deriyi yaslandirior böbrekteki suyu emiyor.. O yüzden bol bol su ic.. 1-2 ay kadar dene baktin zarsr grdun birakrsin bana sivilce yapio ama ben kesinim kararimda birakmicam.. Devir vücut devri kardes

• vazgeçtim gibi birşey zararıda var doğal yollar en sağlıklısı buzluğa tavuk stoklamak kesinleşti

Yükleniyor...