Koşucu olduğum için bacaklara epilasyon yapmamı nasıl karşılıyorsunuz?

açık ve net söylüyorum lisansım var ve 3 yılı aşgın koşu sporuyla profesyonel olarak ilgileniyorum ünide başladım okuldan dolayı çok iyi derecem yok ama 15 km ve yarı maraton 22,5 km yarışları bir çok kez bitirdim. boş vakitlerimde hep stadyuma kaçar açma germe hafif tempo koşu sonra hızlı splintler filan derken 2-3 saat durabiliyorum bu durumda bacakların çok büyük önemi olduğu için bacaklarıma epilasyon yapıyorum. asla stadyuma şortla gitmem eşofmanla ama stadda şort ve dar bir penye ile koşuyorum profilimdeki penye gibi mesela deniz şortu gibi bol bir şortla ama bacaklarımdaki kas gelişimi açısından bunu yapmak durumundayım ama herkes özellikle erkekler ve özellikle kızlar çok dikkatli inceliyolar bacaklarımı.

uzun eşofmanla koşamıyorum çok yakıyor. aklınızdan geçenler neler bu konu hakkında. bacaklarım öyle ince filan değil carlos mübarek... isterseniz resim atarım bacaklarımın.

Güncellemeler:
1.92 boyum var ve 75+ kiloyum
işte bacak resmim telefon dandik :)

http://bit.ly/bacakkas

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Normal çevremde gördüm futbolcu olup bacaklarini alan sen nasil rahat ediyorsan öyle yap :)

0|0
    0|0
    • bazıları çok detaylı bakmaya çalşıyolar ama yerimde durmadığım için yakından görebilenin olacağını sanmıyorum :D rahatlık değilde çok farkediyo ve gösteriş açısındanda kasların kasılmaları daha manyak duruyo :)

• 3 ay hiç koşmiyim 2 haftaya toparlarım bana bakmayın bünyem sağlamdır :D koştukça yorulma hissim kayboluyor ayrıca içki sigaram v. s. yok şükür

• Benimde yok Allaha sukur:) ordan kazaniyorsun demek ki :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Kim neder diye düşünme nasıl rahat edıyorsan oyle takıl ama yaptırsanda kötü olmaz :)

0|0
    0|0
  • Yok ya takma digerlerini sonucta keyifinden yapmiyosun :D

0|0
    0|0
    • detaylı inceleyen kadınlar söylesemmi epilasyon kullanıyorum diye :D

• bana sorduğuna göre sen hiç acıya gelemiyosun :)

• Aynen öyle :D epilasyon acimiyor ama senin bu anlattiklarin :o

• Sonuçta yapman lazım anormal bir durum değil bence

0|0
    0|0
    • ama yani çoğu kadın nasıl almış pürüssüz diye incelemeye çalışıyo süzüyo bir beni filan :D ki kaç tane kızı arkamdan konuşurken yakaladım geldi yine bak hızlanıyo v. s. öyle olunca ek motivasyonda olmuyo değil :D herkese sürekli tur bindirmekte ayrı bir güzel yani

Erkekler Ne Diyor 3

• Vücuttaki kıllarla kas gelişiminin herhangi bir alakası yoktur. Genelde futbol oynuyanlar kas gelişimini engelledi bahaneleriyle kıllarını aldıklarını söylerler ama asıl amaç bacakların daha estetik görünmesidir.

şahsen bende vücut geliştirme yaptığım için göğsümü alıyorum ama kılların kas gelişimini engelliyo diye sallamıyorum vücudum daha estetik durduğu için alıyorum.

0|0
    0|0
    • senin için detaylı açıklama buldum kimden duydun bilmiyorum ama gerçeği budur kulaktan dolma ile olmaz senin alanın farklı vücut geliştirme sen ağırlık çalışıyosun ama ben koşuyorum uzun mesafeciyim şu açıklamayı oku anlarsın;

Tüyler de tıpkı kaslar gibi enerji istiyor. Sonuçta onlar da canlı birer parça ve alındığı zaman sporcuya fazladan enerji sağlamakta. Sporcuların ağda sonucu elde ettikleri bu enerjiyi başarılarında kullandığı ise bir gerçek.
      Görselliğin ön planda olduğu spor dallarının yanı sıra atletizm ve yüzmede enerjilerinin en küçük birimini bile gereksiz kullanımının önlenmesi amacıyla erkek / kadın fark etmeksizin epilasyon yöntemlerini kullanmaktadır.
      Fitness, vücut geliştirme gibi sporlarla ilgilenenlerin yanı sıra özellikle yüzücülerin de sürtünme kaybını önlemek için ağda yöntemine başvurmaktadır.

• kılların kas gelişimini engelliyebilmesi için vücuttaki proteinlerden beslenmeleri lazım ki buda çok saçma. bu arada kendinde enerjiye ihtiyaç duyduklarından bahsetmişsin.

kas gelişimiyle enerji arasındaki mantığı anlıyamadım. bu arada üstteki bulduğun yazıda pek inandırıcı gelmedi.

• açıklamanın ortasında yazıyor kardeşim ben atletizmciyim yani koşucu;

atletizm ve yüzmede enerjilerinin en küçük birimini bile gereksiz kullanımının önlenmesi amacıyla erkek / kadın fark etmeksizin epilasyon yöntemlerini kullanmaktadır.

diğer bir değiş ile terlerin alınan kıl köklerinden daha çabuk atılması gibi etmenler bizim için çok önemli ben kısa mesafede önemsemem ama uzun mesafede gerçekten 22,5 km (yarı maraton) bişey değil bitiriyorum ama 42.5 km (maraton) de bunların farkı bana olur sana olmaz demek istediğim o sen estetik olsun diye görünüm için alıyorsun ki göğüs kıllarını almak özellikle üst gövde grubundaki kıllar sakıncalı olabilir ileride siroz ve akciğer hastalıklarına daha meyilli olmanı sağlıyor. bunları kafamdan atmıyorum araştırarak yazıyorum ve eminim pc delisi olarak tek bir kaynaktan yazmıyorum

• Kesinlikle yaptırmalısın

0|0
    0|0
  • Universitede mi basladin kosuya

0|0
    0|0
Yükleniyor...