İnsanity workout programı?

insanity workout programını yapan uygulayan ya da uygulamış olan var mı? sonuçlar neler?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ilk kez duydum ve inceliyorum şimdi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben yapmadım ama biraz bakmıştım, ağır bir spor, ama o kadar çalışırsan doğal olarak sağlam bir vücut yaparsın diye düşünüyorum, tavsiye olarak daha önceden antrenmansızsan önce en az 1 ay kadar süreyle kardiyo ve hafif ağırlık çalışmalısın...

0|0
    0|0
    • ham vücut ile başladım. ilk hafta mumya gibi gezdim ama şimdi güzel gidiyor.

• ben torrentten indirmiştim programı. ama internetten takvimini takip edip vimeo adlı sitede tüm videoları bulman mümkün

• zor ya o

0|0
    0|0
  • Fitness candır ya, hiç uğraşamam insanity falan :D

0|0
    0|0
    • o da bir nevi fitness ki zaten

• tamam reis sen nası istersen :)

• eyvallah :)

• başlarda zorlanacaksın fakat sonra alışınca uzerındekı hamlık kalkınca etkılerını ve faydasını göreceksin kesinlikle yapmalısın...

0|0
    0|0
  • bir kaç gün denedim. Tam bir sabır programı. Ve fazlasıyla zorluyor, baya hamlıyor insan. Onun yerine daha hafif programlar öneriririm. P90 ile başlayabilirsin. Daha sonra da P90X'e geçebilirsin.

0|0
    0|0
    • onlar daha çok kas kitlesini arttırmak için diye biliyorum. ben 2 aydır yapıyorum insanity ama gerçekten çok yorucu.

• yapıyorum cidden müthiş motivasyon. teşekkürler

• Amacınıza ulaşmanız dileğiyle. iyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Uygulayanlar çok zor dediler hiç yanaşmadım

0|0
    0|0
    • ben büyük hırsla başlamıştım 2 aydır bırakmadım. ancak 15 günde bile ciddi anlamda değiştiriyo vücudu. harika bir program

Yükleniyor...