Anlamadım bitti mi yani tamamen?

ayrıldığım eski nişanlımı dün yanında bir kaç bayanla gördüm.deliye döndüm çünkü unutmuş sevmiyor değilim.yanına gittim tebrik ederim dedim ve bana bir şey olmadığına dair 1 saat açıklama yaptı.telimi değiştiricem arama dedim sakın dedi.hasta babasının üzerine bile yeminler etti.bu zamana kadar bitti dedik ama ben seni bugüne kadar hiçbitirmedim dedi.sen benim hayatımda yoksan seni almıyorsam hayatıma başka hiçkimseyi almam ben zaten bi ilişki yaşamak istemiyorm dedi.bizi bu hale hep senin bu tavırların güvensizliğin getirdi dedi.bitirme dedim bitirdin dedi.sen beni görsen normal arkadaşımla dedim öldürürüm seni dedi yapamazsın bi yapta göriyim falan dedi.hiç kimsenin benm gibi olmayacağını söyledi.ilişki yaşamak istemiyorum böyle kafam rahat teli atıyorum rahatça uyuyorum dedi.ama konuşmanın en sonunda biz ayrıyız dedi.arkadaşımın tamamen bitti mi diosunuz sorusuna öyle dioruz dedi.hem bunları söyleyip hem böyle davranması anlamadım bitti mi yani tamamen?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• bak ne güzel söylüyosun eski nişaamlım diye, ne yapsaydıarkandan yasmı tutsun hem yazdıklarından hata sende görünüyor.hem istemiyosun hem sitem ediyosun işte kızları anlamak bu kadar zor

0|0
    0|0
  • tamamen bitmiş bence

1|0
    0|0
    • En azından bir kere okudum hepsini karman çorman yazıyorlar yetti artık okuduğuma pişman oluyorum :D

• bitti

0|0
    0|0
  • galiba

0|0
    0|0
  • bence artık arkadaşın baya bir değişmiş o sana geri dönmez geri dönse de geri dönen eski sevgilin olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyo resmen seninle dikkati senin üzerine çekip o yanındaki kız mevzularını kapatmış bence bi süre sonra döndüğünde senin onu kabul edeceğini adı kadar iyi biliyo

0|0
    0|0
  • Bende seni anlamadım ikinci bir kez daha okuyamam başım ağrıyo zaten :D

1|1
    0|0
  • Ayrılmak koymuş baya

0|0
    0|0
  • normal arkadasla gormekte ne varmıs ki öldürüyormus .. ne alaka ondada var güvensizlik zaten sevıyorsan normal arkadaslarında onu bılır bı sıkıntı olmaz guvenmıyorsunuz bırbırınıze bıtsın tamamen bencede canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...