Hayattan zevk nasıl alınır? formülünüz nedir, sanırım bir kaç düzgün cümle duymaya ihtiyacım var...

aslinda kotu bir hayatim yok, ama her gecen yil, imrendigim ozendigim seyler artiyor. sanirim hayat beni yoruyor... ve şu an keske daha genc olsaydim diyorum, keske o yaslardayken sunu yapabilseydim diyorum, hep hayaller var kafamda isteklerim var. aslinda bir cok seyi elde de ettim, ama tabi hayal ederken herseyin en guzelini dusundugumuz icin gerceklestiklerinde beraberinde getirdigi sorumluluklari dusunmuyoruz ve bunlarla karsilasinca da... bilmiyorum, sanirim elde ettiklerimi kolay kazanmadigim, gercektende caba harcadigim icin yoruldum. ama gariptir ki şu an elimdekielrle mutlu olacagima, hep keskelerimle bogusuyorum. nese ole iste konuyu bir soruyla baglamak isterdim, ama sanirim bir sorum yok sadece paylasmak istedim...

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• hayattan ne kadar çok şey beklersen o kadar acı çekersin.

mutlu olmak istiyorsan çok az sey bekle yada hiçbirşey bekleme.

aslında bu durum çağımızında sorunu...insanlar hep yarış halinde...her konuda...

buda insanı çok yoruyor...böyle olmamak lazım...yarışın dısında kalıp kendi dünyamızı kurmalıyız...baska insanların düşünceleri,hayatları zerre kadar umurumuzda olmamalı..kendi hayatına baska hayatlarla karsılaştırıp değer biçmekten vazgeç...

geçmiş geçmişte kaldı...onlardan sadece dersler al ve ileriye bak...

geçmişin yasını tutarken geleceği ıskalama.

ki gelecek bir gün geçmiş olduğunda yasını tutacağın seyler fazlalaşmasın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kendi cevabını kendin vermişsin zaten, ama yine tekrarlayayım. elindekileri ve senin sahip olduklarına ulaşamayanların varlığını duşun. yaşın için kendinden daha gençlere bakıp imreneceğine daha yaşlılara bak ve ne kadar genç olduğunu gör. Bak, 28 yaşındaki kız, 75 yaşındaki ninesine sormuş, nineciğim benim yaşımda olsaydın ne isterdin. Ninesi şöyle bir dalmış, BaşKa HİÇ bir şey istemizdim torunum demiş. ya :) sen de istersen git yaşlı insanlara sor dene, :) o zaman şu an içinde bulunduğun yaşın ne kadar güzel bir yaş olduğunu anlarsın.

0|0
    0|0
  • Bende 20 yaşına kadar 14 yaşında bi çocuğun yaşayabildiği en ufak şeyleri bile yaşayamadım.Daha hayatın tadını yeni alıyorum , çok geri kalmıştım herşeyden ama sonradan ilkleri yaşamak bana zevk ve heyecan kattı .Eğer geçmişe bakarsan sadece acı çekersin ,

0|0
    0|0
  • Bazen hayatın monotonluğu içinde

insan farklı bir ses duymak ister.

bir de emek verdiği insanlar tarafından takdir edilmek ister.

Allah ruhuna huzur versin.

Mutlu olmanı dilerim.

hayırlı ramazanlar.

0|0
    0|0
  • Hayattan Hiçbirşey Beklemeyeceksek Neden Yaşıyoruz? Ama Geçmişe Uzulurken Geleceği Kaçırma İsabet Olmuş

0|0
    0|0
  • Dönüşü olmadığı için, daha güzelleştirmeye bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• keşke deme,geçmiş bırak geçmişte kalsın..sen anı yaşamaya çalış..aldığın nefes için şükret..kim kolay kazanıyor ki? ben de hiç kolay kazanmadım..ama zor işlerle uğraşıyorum..kendini sık sık ödüllendir..bazen sinema olur ,bazen bir kıyafet ,bazen bir yemek..insanlara yardım etmeye çalış..hiç bir şey yapamazsan dinle..gerçekleşmesi mümkün hayaller peşinde ol.ayrıca yaşını şimdi fark ettim,üstündeki ölü toprağını atmak için beklersen baston siparişi vermen lazım...

0|0
    0|0
  • alıs veris

0|0
    0|0
  • yani takvim yapraklarını yırtmayn birisiyiz eğer takviminin yapraklarını yırtıp atmazsan bigün kafanı kaldırdığında bugünün hangi gün olduğunu fark edemezsn

0|0
    0|0
  • kelin ilacı olsa önce kendi basına sürermis dua et kötü bir hayatın olmadıgına ya kücücük bir mutluluk pesinde kosarken hayatını harcayan mutsuz insanlar ne yapsın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...