Eski sevgiliniz hangi durumda gözünüzde değerlenir?

soru gayet net yok giden gitmiştir muhabetti yapmayın bi düşünün

valla şöyle olsa keşke derim mantık dışı öylesine yapılmış yorumlaınızı kendinize saklayın .eski sevgiliniz haangi durumda gözünüzde değerlenir?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• benim hakımda konuşmaktan vazgeçtiğinde

0|0
    0|0
    • ne diyor ki?

• ne demiyor ki?bazen düşünüyorum,madem bu kadar kötüydüm de,neden bana dünyanın en müthiş adamıymışım gibi davranıyordun?O zaman sen riyakarsın demek ki.Neyse fazla konuşmayalım onun hakkında.:)

• hakLısın walla.. kişiLik önemli .. bi öyle bi böyle olmamalı insan..

Erkekler Ne Diyor 12

• aradan bir yüz yıl geçip,tarihi eser olarak kültür bakanlığınca onaylanırsa,gözümde değerlenir.

0|0
    0|0
  • ya bi tanesi vardı , Allah iyilik versin gözümde değer kazanmasına imkan yok.. umarım bir daha hiç bir yerde karşılaşmayız.. yok ya umrumda olmaz benim

0|0
    0|0
  • giden gitmiştir kalan sağlar bizimdir :):):) şaka şaka kendine çeki düzen vermişse istemediğim şeyleri yapmaktan vazgeçmişse en önemlisi güvenimi kazanmışsa tekrar oynaşabiliriz tabi sevgilim olsaydı :D:D

0|0
    0|0
  • Kendı ayakları ustunde durdurgunda güçlü bır ınsan olarak hayatına devam ettgınde daha degerlı olur benım için .

0|0
    0|0
  • benden sonra hayatına gereken değerleri katabilmişse değerlenir

0|0
    0|0
  • güzelleşirse.

1|0
    0|0
  • yakın arkadaşınla çıktığı zaman bide sinir olduğun biriyle çıkarsa :)

0|0
    0|0
  • hafıza kaybı yaşıyorum ara ara

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman affetmem:)

0|0
    0|1
  • Emile Zola seni bayağı etkilemş sanırım. Germinal' i okudun mu ?

0|0
    0|0
  • benden sonra bir başkasıyla öpüşmemiş bileyse ve hala beni seviyorsa beni kazanmak için çabalıyorsa gözümde değerlenmeye başlar.

0|0
    0|0
  • hatalarından döndüyse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bu zamana kadar adam olamadı, sanmıyorum sonrası içinde umutlu değilim, benden uzak dursun.

0|0
    0|0
  • Karşıma çıkmasın değerli kalsın..

0|0
    0|0
  • değerlenmez,sadece bana aferin bana haklıymışım dedirtir pişman olmuş .derim .hele eski olmayı o tercih etmişse

0|0
    0|0
  • Acikcasi birisinden ayrilinca maksimum 5 gun icinde yeni birini bulan biriyim.O yuzden o arada ne yapti yapti yapamadi ben ucar giderim.Eski sevgilinin huyuna gore de degisir bu soru...Kacincisini soruyorsun?

1|0
    0|0
  • Ayrılırken bile kırmamaya çalışırsa değerlidir.

0|0
    0|0
  • eski sevgililerimle düşman gibi ayrıldığım için ne yaparlarsa yapsınlar değerlenmez benim gözümde (:

0|0
    0|0
  • pesimden surum surum surunup gozyaslari icinde kapima dayanirsa

1|0
    0|0
  • birgün adam olmuş erkek olmuş olarak çıkarsa karşıma değerlenebilr ama bu onun için okadar zor bişi kii

0|0
    0|0
Yükleniyor...