Fenerbahçe - Vaslui maçı sonucu ne olur?

Fenerbahçe - Vaslui maçı ne olur galibiyet / mağlubiyet / beraberlik ?

Güncellemeler:
tahminlerin çoğu yattı maç 1-1 gönüller seninle fenerbahçe
arkdaşlar fenerbahçemize laf atanlara -1 leri koyalım (laf derken kötü sözlere) haydi kolay gelsin

0|0
6|36

En İyi Erkek Görüşü

• yıllarca birbirimizin kötülüğünü istedik,sonunda avrupa bize güldü.Bence artık her takımımızı desteklemeliyiz.

1|3
    0|1
    • maalesef iç çekişmeyi dışa yansıtanlar çoğalıyor

• katılmıyorum. beterin beteri ol fenerbahçe.

• kesinlikle katılmıyorum. arkadaşın dediği gibi beterin beteri olsun fenerbahçe..

herkesin maskarası olsun. (bu arada vaslui güçlü bi takım değil ama fener de değil o yüzden vaslui tur atlar diyorum. ikinci maç sonucu 2-1 vaslui. )

Kızlar Ne Diyor 6

• Fovari Tabiki Turk takimlarimizdan fenerbahce renkler farkli olsada kalpler ayni .

2|3
    0|0
  • tahmin ettiğim gibi.. gerçi birkaç kişi gülmüştü sen iddaa oynama diye ama dediğim sonuç çıktı. vaslui 3-1 yener ya da 1-1 berabere kalır demiştim ve kaldı. fener kim yenmek kim

0|3
    3|2
  • vaslui 3-1 yener ya da 1-1 beraber

0|2
    1|5
    • boşuna demiyoruz kızlar futbolu sevmiyor :D

• Anam maçlar 3 ihtimalli biter zaten siz iki tane sonuç söylüyorsunuz ve nabeeer hani tutmadı mı diyorsunuz.

Ayrıca bu maç çok talihsizdi gerçekten, tamamen şansa bir gol yedik, 2. yarı aldık havalarını.

zamana oynayan zavallı bir takım.

Aslan kuyt çok işler yapacak bu takımda.

• o iki ihtimalı fener yener diye de söyleyebilirdim. ama ben adım gibi emindim ya vaslui yener yada berabere biter diye. siz bana sorun bu işleri :)))

• Fenerbahçe alir bence. Not: Galatasarayliyim.

1|3
    0|0
    • şükür düzgün bir gs'li

• yani holiganlığa karşıyım ben ne gerek var biz bize olsak bi rekabet olur normaldir ama Türkiye dışında birlik olmak gerekir. Ayrıca gerçek fikrim de bu fener alır, almalı.

• Fener alırr

1|1
    1|0
  • Fenerbahçe alır <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Fenerbahçe galip gelir kesinlikle.

1|1
    0|0
  • bir gsli olarak. fbnin yenmesini istiorum.2:0

0|4
    0|0
  • vasluiyi tutan gs liler, unutmayın ki siz bizim sahamızda en son galibiyeti aldıgınzda vaslui diye bi takım yoktu.. ona göre yorum yapın :)

0|1
    0|0
  • fener alır insallah beyler fener bi eleme mi oynayacak yani vaslui yi yenerse gruplara mı kalacak direk

1|3
    0|0
  • Diğerlerinin Dualarıyla Büyümedi Fenerbahçe.Markadır,Efsanedir Fenerbahçe.Bugünde Maçı alıcak ve Ağızlar İtina İle Susturulacaktır.

1|1
    0|0
    • vasluide basarsınız parayı alırsınız maçı hacı dert etmeyin ;)

• "Ağızlar itinayla susturulacaktır" hahaha çok güldüm buna ya. :D fazla güvenme bi daha fenere şike yapamadınız mı sizin için kolay maç olamaz.

kuyt ta ne oynuyomuş ama (!) :DD

• inş. alıcağız.

1|2
    0|0
  • fb vaslui karşıısnda 2.maç için avantaj yakalamk istiyrsa ilk 20 dk içersnde gol bulması gerkr yoksa her geçen dakikada vasluinin direnci artıcktr buda işini zora sokar...

0|0
    0|0
  • Mactaydim kotu oynadik gercekten kuzenim ilk kez saracoglunda mac seyretti onun icin acilis pek iyi olmadi

0|0
    0|0
  • Dün şike yapamadılar ;)

1|2
    0|5
  • zaten çok da umutlu değildim. bakalım rövanşta neler olacak.

1|1
    0|1
  • Vaslui de kim? :P

1|0
    0|1
  • Fener alıcak maçı hemde eze eze.

Dünden beri sarı lacivert dolşıyorum boxer bile sarı lacivert =))

1|3
    0|0
  • Pipi fenev :(

1|1
    2|4
  • cimbomlu olarak fenerin almasını çok isterim

1|2
    0|0
  • Fener 3-0 yada 3-1 alır...

1|2
    0|0
  • 2-0 veya 3-1 fener alır.

1|2
    0|0
  • Fenerbahce Kaybeder

1|0
    2|3
  • Fener bu kadroyla bu maçı alamazsa avrupada ne işi var gene türk takımı destekliyoruz ama aykutun otoritesi olması lazım en azından

0|0
    0|0
  • aLır heraLDe

1|1
    0|0
  • kadıköyde fenerin böyle bir takım karşısında beraberlik ve maglübiyet alcanı sanmıyorum galibiyet var

0|0
    0|0
  • hangi kanal veriyo beyler..

0|0
    0|0
    • d smart

• hay amk bide d smart çıktı arkadaş.

• Galatasaray'ın maçlarını izlemek için lig tvden sonrada d-smart alacaz sanırım yapacak birşey yok

• Vaslui 3-0 kazanır

1|0
    0|3
  • inşallah mağlup olur fenevbahçe ama rakibi zayıf bir takım sanırım gerçi futbol bu belli olmaz ama maalesefki fenev rakibini rahatlıkla eleyebilir.

0|0
    0|1
  • fener yenilir

0|0
    0|1
  • maç ne zaman hangi kanalda bilen var mı

1|0
    0|0
  • 2-0 fener emin ol rüyamda gördüm

0|1
    0|0
  • fb kazanır

skor Fb :1 -Vaslui:0 olabilir

0|1
    0|0
  • mantığım 1 diyor, içimden geçen ise rencide olacak şekilde 2.

0|0
    0|0
  • 1-1

1|0
    0|1
  • beşiktaş alır

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...