İlk defa yalanını yakaladım. Ne kadar güvenmeliyim?

ilk defa yalanini yakaladim.. gittigi konserde kimse yk kardesimi götürüyorum demişti meger erkek arkdsları ve birde arkdsının sevgilsyle takılmıslar.. üstelik o kızla konusmasını istemedgmi bildigi halde resm ceknmisler toplu olarak.. facede arkdsı eklemiş sucüstü yakaladım bna kmse yk demişti.. ilk yalanını bu seklde yakaladm sizce ne kadar güvenmeliyim

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Canım onu rahat bırak ondan sonra anlatır sana her şeyi. Bende zamanında erkek arkadaşımı aşırı sıkıyodum sonra yalanlar boy boy oldu. Sıkarsan hem yalan atar hem senden uzaklaşır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İşte boyle deger dengesını kuramayan ınsancıklar var malesef.Koy gıtsın konser ısmarlarız bız sana

1|0
    0|0
    • biz ayrı okullarda okuyacagız sizce ne kadar güvenebilrim bu kişiye? ailem de kabul etmedi zaten ilerde gene etmezler zmn kaybı mı olur sizce?

• arkadaşının sevgilisiyle neden görüşmesini istemiyorsun? paranoyaklık değil mi bu? nefesin dedği doğru bence senin baskın yüzünden çocuk yalan söylemiş. ayrıca senle birlikte gitmediğine göre ya sen evden çıkamıyorsun ya da trip atıp falan gitmedin. sen evde tıkılısın diye o da mı öyle olsun? erkek arkadaşlarıyla gitmiş utan kendinden.

1|0
    0|0
  • Olur boyle seyler okadarda abartma. Arada eglenmek icin yapilir boyle seyler ozellikle mayfestler candir :)

0|0
    0|0
  • arkadaşının arkadaşı neden etkileniyorsun ki

0|0
    0|0
  • bence kötü birşey olsa face koydurmazdı

0|1
    0|0
  • ayrılık kategorisine yazdığına göre ayrılmayı düşünüyorsun =/

0|0
    0|0
  • Bu dünyada kimseye güvenme. En çok güvendiğimiz dağlara kar yağmaz mı zaten?

0|1
    0|1
  • hiç güvenme bas tekmeyi

0|1
    0|1
  • Böle sıkarsan daha aldatır bile seni

0|0
    0|0
  • Bi nefes alıcak zaman ver be kızım adama

0|0
    0|0
  • Sen hiç yalan konuşmadın mı ?

0|0
    0|0
  • Çok sikiyosun adamı onu yalan söylemeye mecbur bırakıyosun. Bence bu kadar sıkma onu.

0|0
    0|0
    • od a bni sıktı zmnnda

• Bu kadar sıkmayın birbirinizi güvenmiyosanız da daha fazla devam etmeyin

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevgiline Baskı Uygulama Yanlış birşey yapmamış Erkek arkadaşlarıyla gitmiş onların sevgilisi bunda güvenilmeyecek ne var senden ayrılmamak veya kaybetmemek içinde söylemiş olabilir bu yalanı dediğim gibi fazla baskı uygulyıp trip atma yooookk bana yalan söyledi yapmamalıydı diyorsan ayrıl yazık çocuga

0|0
    0|0
  • bence hata etmiş bu yalan illetine bi kere bulaşırsa sana sürekli yalan söyler cok affedıcı olma. su sıralar fazla da sıkma. ama zamanı gelınce hıncını al. o senin ne hissedecegini dusunmeden istemedıgın bi aptallık yapmş. güvenin sarsılmış

1|0
    0|0
    • biz ayrı okullarda okuyacagız sizce ne kadar güvenebilrim bu kişiye? ailem de kabul etmedi zaten ilerde gene etmezler zmn kaybı mı olur sizce?

• Artık guvenme derım guven kırıldı mı bır daha asla yenıden olusmuyor

1|0
    0|1
  • yalan söylemiş güveni sarsılır insanın, dikkatli davran cok güvenme.

0|0
    0|0

• Belki de yalan söylemesine sen sebep olmuşundur?

Farkındamısın yanında kız arkadaşları yokmuş. Erkek arkadaşları ve onun sevgilisi...

Senin vereceğin tepkiden çekindiği için mecbur kalmış olabilir.

1|2
    0|0
  • aman olur arada böyle çok sıkma kaçırırsın

0|0
    0|0
  • Güvenme hany

0|0
    0|0
  • ne kadardır birliktsin

0|0
    0|1
    • 3 yl

• hyr

• o zaman ayrılmak istesende ayrılmazssın

• bnce sıktıgın ıcın sana yalan soyluyor ona guvenseydın yalan soylemezdı oda.

0|0
    0|0
    • oda böyle konularda bni cok sıktı ama bn onu hep dinledm ..

Yükleniyor...