Onu nasıl unutacağım, Umutlarım tamamen bitsin istiyorum!

ondan defalarca ayrılmıştım. ve son ayrılığmda geri döndüm beni affetmedi.Çok şeyler yaşadık çok karışık durumlar oldu ayrılalı 3 ay oluyor ama tamamen bağlantılarımızı koparalı 2 hafta oluyor onu çok özlüyorum ona bana bidaha mesaj atmamasını söyledğm sinirlendiğim an gözüm hiç birşeyi görmüyor akıp giden zamnı çok arıyorum ama iş işten geçtii :( hiç bu kadar mutsuz olmamıştım sanki ilşkimzde onu hiç sevmemişm ve defalarca ayrılmak istemişim o ben olamam diyorum çok tuaf bişey ya şimdi onu untmak zorundayım artık kazanamam cesaretim yok buna :( nasıl unutacağım..umutlarım tamamen bitsin istiyorum. kendimi buna inanadırmak istiyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Açlığa Sabredersin adı oruç, sevgiye sabredersin adı AŞK olur, sadece sabredeceksin , Sabır ağrı kesici hap gibi, hep berbat bir tadı var hem ağrını dindiriyor zamanla

0|0
    0|0
    • Sabrın sonu selamaetmiş :/

• aynen öyle :( allah sabır versin :( rabbim sevenleri hiç ayırmasın

Erkekler Ne Diyor 4

• Aklına sana yaptığı kötü şeyleri getir

0|0
    0|0
    • hiç kötü bişey yapmadıkii :( o beni hep sevdii gelde unut :(

• Böyle dersen unutaman

• biliyorum Ama nefret edeceğim bişey yokki yahh Bazen diyorum kii keşke bana ondan nefret edeceğim bişey yapsaydı ama biliyorum o zamn daha çok üzülecektim :(

• Seni benden geri alabilir misin,Kovabilir misin beni senden...,unutulmuyor maleseff

0|0
    0|0
  • Geçer dert etme:)

0|0
    0|0
  • onu zıçarken hayal et.yada tıslatırken yada sümüklü halini.unutursun öyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onun hakkinda her zaman kotu dusunmeye calis

0|0
    0|0
    • bir gün kendimi suçluyorum neden zamnında değerini bilemedim diye birgün'de neden bana son kez şans vermedi diye ona kızıyorum

• anliyorum basima gelmidi. ama unutmaya calis seviyodusa yaninda olmaliydi

Yükleniyor...