Neden zenci yüzücü yok?

Olimpiyatlarda dikkatimi bi daha çekti. fizyolojik olarak musait değiller mi acep?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ender bulunur zenci yüzücü ben olimpiyatlarda bir tane gördüm. Amerika adına yarışıyordu

Bunun sebebi basit anlatayım sana zencilerin kasları beyazlarınkinden daha yopundur yoğun kas güçlü kas demektir(tabi eğer beyaz daha çok çalışırsa ondan daha güçlü olabilir9

O yüzden çoğu sporda başaşrışıdırlar ama yüzmede değil dinle şimdi suyun bir yoğunluğu vardır eğer sudan yoğunsan batarsın bunun ağırlıkla ilgisi yok niçin ağaç suda batmaz ama bir taş parçası batar çünkü tal ağaçtan daha yoğundur zencilerinde kasları sundan yoğun olduğu için suda batarlar dibine kadar olmasada birazcık bu yüzden rahat yüzemezler. Ama göbekliyseler batmazlar çünkü yağ sudan daha az yoğundur:D:D ama buda hızlarını keser

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• onların bulunduğu coğrafyanın yüzme ile alakası yok vücut yaşadığı coğrafyaya göre kendini özelleştiriyor

0|0
    0|0
  • Türklerin buz sporlarıyla pek ilgilenmemesi gibi bişey. Bence yaşam tarzı etkiliyor bu tür tercihlerde.

0|0
    0|0
  • hiç farketmemiştim :S :)

0|0
    0|0
  • adamlar her konuda birinci olabiliyorlar zaten..meydanı o konuda boş bırakmışlardır.

1|0
    0|0
  • bir kemiklerinin fazla olması belkide

0|0
    0|0
  • dayanılmaz bir vücut çıkardı ortaya.

0|0
    0|0
  • parasal neden

0|0
    0|0
  • neden yok çünkü uğraşmıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben gördüm diye hatırlıyorum ya hatta amerikalı yada fransızdı ama bak ne buldum link

0|0
    0|0
  • kas yapılarının dikey olması

Kemiklerinin daha uzun oluşu

1|0
    0|0
  • Onların yapısı koşucu yapısı

0|0
    0|0
  • onların alanı farklı :)

0|0
    0|0
  • ayrıca halterde de pek yok ..olanlarda iddalı değil

0|0
    0|0
    • var ama iddialı değiller zenci ve almanların vücudu dünyanın en iyileri genetik olarak

• Adamların yüzerken suya sürtünüp daha yavaş gitmelerini sağlayan engelleri büyük :)

0|0
    0|0
  • 30 cm lik fazladan bir ağırlıkları var ..dezavantaj

0|0
    0|0
Yükleniyor...