Spor yapanlara sormak istiyorum?

Spor yapmak benim için çok güzel bir his çok seviyorum gerçekten bende voleybol fitness ve pilatese baslama kararıaldım. sizce faydası olur mu 168 boyum 56 kiloyum. Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• nye faydası olmasını istiyosun

0|0
    0|0
    • Vucut gelisimine boy uzamasına vs

• Yağlı sarkık asla

• ok ok form ttmak anlamında. tabi kinlikl faydas olr

Erkekler Ne Diyor 7

• Kilon ideal ;) ama faydasi olur.

0|0
    0|0
  • tabiki vücudunu terbiye etmek için spor en iyi çözüm, hem formda olmak özgüvenini arttırır :)

0|0
    0|0
  • faydasi olur tabiki

0|0
    0|0
  • voleybolu. bosver... fıtness. ve plates yap.. yag yakımın olur ve kasların sıkılasır

0|0
    0|0
  • maç yap maç tek kale D:D:

0|0
    0|0
  • yaşın kac?

0|0
    0|0
  • Kilon boyuna göre ideal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neye faydası olur mu?

0|0
    0|0
    • Vucut gelisimine boyumun uzamasına vs

• Ben voleybol oynuyorum.. gelişim falan memnunum. Boy uzaması biraz genetik sporla çok çok uzatamazsın

• daha önce bu kadar fazla spor yapmadıysan kısa sürede sıkılır yapmak istemezsin. sporun her türlüsü faydalıdır türü süresi farketmez insana dinçlik güzel fizik sağlık vermesinin yanı sıra stresi azaltır insana disiplin kazandırır. voleybol eğlencelidir bazı sporlar gibi bunaltmadan uzun süre yapabilirsin ama pilatesi cidden sevemedim ben ya evet inceltiyor da şunu yaparken şuranı sık şuradan destek al olayını ben bir türlü beceremiyorum daha çok "dank" diye yapılan sporları seviyorum hakkında çok düşünmeyeceğim ve düşünmemi engelleyecek kadar yoğun

0|0
    0|0
    • Haha ben çok severim sporu özellikle o gelisimi görmek

• :) ben genelde düşünmemek için yaparım ya binicilik gibi eğlenceli olmalı ya da kardiyo gibi yorucu ve saçma şeyleri düşünmeni engelleyip odaklamalı :) bu arada aşağıdaki yorumda boy uzaması demişsin de 20 yaşını geçtiysen ne yaparsan yap uzamazsın ha pilates duruş düzelttiği için daha dik durursun o ayrı ama basketbol falan bile kurtarmaz yani :)

Yükleniyor...