Tekrar aramalı mıyım yoksa öylece bekleyeyim mi?

Eski sevgilimle yaklaşık 6-7 ay hiç konuşmadık. zaten benden nefret ettiğini düşünüyodum, baya uzun bi aradan sonra beni ekledi,kabul ettim. Geçen gün face'den konuşuyoduk, hesabımı sileceğimi söyledim üzüldüğünü,eğer hesabı silersem benimle konuşamayacağını söyledi. Benden nefret ettiğini düşündüren haraketler yaptıktan sonra bu neydi anlamadım. Sonra o zaman telefon numaranı ver mesajlaşırız belki falan dedim. Her neyse numara alışverişi bittikten sonra ertesi gün beni aradı ama ben telefonun çaldığını farketmedim. Hesabı silmeden son bi mesaj attım, k.bakma telefonu açamadım,tekrar ararsın diye bekledim ama aramadın falan dedim. bidahaki sefere iki kere ararım dedi. ama aradan 3 gün geçti ve tekrar aramadı. dün gece aradım,bahanem de hazırdı telefon çaldı çaldı açmadı. Sabah görünce arar diye düşündüm ama saat kaç oldu hala ses seda yok. Ne yapmalıyım? Çok kararsız kaldım. Tekrar aramalı mıyım yoksa öylece bekleyeyim mi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ara sen bilirsin, tabi bunda niyet önemli

0|0
    0|0
    • niyetten kastın? ben ne yaptıysam unutamadım onu. herkeste onu aradım falan filan. şimdi hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını biliyorum ama ümit işte :/

• ona yakın olmadan ne olacağını tam kestiremezsin arkadaş gibi bekle biraz baktın aramıyor salla gitsin

• Hmm. Oldu o zaman.

Erkekler Ne Diyor 3

• aşklar bile face üzerinden yaşanıyor, ne kadar acı. eskiden aşkın heyecanı vardı. kız arkadaşımızı görmek için abisinden dayak yemeyi göze alırdık. şimdi birak aşkı seks bile face üzerinden. çok yazık

0|0
    0|0
  • BEKLE

0|0
    0|0
    • Peki ne kadar bekliyim? 15 yıl sonra hala bekliyor olursam :D

• Tabi fazla üstelemeden ama, (Tecrübe konuşuyor, sonra daha uzun beklersin :) )

• Hmm peki tecrübe bey :D

• Aynen beklemelisin

0|0
    0|0
    • Artık geri dönmesini beklicem sanırım. Aradım biraz konuştuk falan. olayın aslı burnu kırılmıs da hastanedeymiş o yüzden arayamamış falan :D neyse rahatladım en azından yani.

• Burnu kırılmış ve sen rahatladın...hoş

• hayır yanlış anladın. o konuda üzülüdüm. geçerli bi bahanesi olması beni rahatlattı.

Kızlar Ne Diyor 2

• aynısı benim başıma geldi sakın geri dönme yedektesin biri olmazsa sen gene yanındasın nasıl olsa benden söylemesi aynısı başımdan geçti mal gibi döndüm gene aynı şeyler oldu sakın konuşma mesaj atma

0|0
    0|0
    • Ama ondan uzak oldukça hiç unutamıyorum. En azından konuşurum yani. Hiç bişey olmadı diyelim sadece konuşsam yine yeter. Belki bi fırsattır ne bileyim :S

• Beyninde sorun olduğu kesin :D sevmesi için bişeyler yapsam zamanla sever belki? ikinci bi şans mesela? çok unutmaya çalıştım olmuyo bi türlü olmuyo nası bi etki bıraktıysa bende :S

• canım şeyine takmıyor çocuk affedersin de bırak uğraşma aynı hataları ben de yaptım diyorum aynısı ya aynısı farklı bir şey yok emin ol uğraşma gene sen üzüleceksin bak gör dene istersen gene üzülen sen olacaksın ona bir bk olmayacak

• sendeen başka kimseyi bulamamış 6-7 ay sonra kimseyi bulamadığından sana dönüş yapmış ama anlaşılan senide tam olarak istemediğinin farkında

0|0
    0|0
    • haklı olabilirsin. Peki bunu tam olarak anlamak için ne yapmalıyım?

• o zaman tamamen giderse?

• aradığında ya da mesaj attığında cevap attığın açtığın da olsun ama bazen de aradığını o an görmemişsin gibi yap geç cevap at böylece onu fazla da önemsemediğini böyle düşünmediğini telde onu beklemediğini göstermiş olursun. tamamen gitmesin diye uğraşma sakın giderse gider o gitmesin diye bişeyler yapcak değilsin erkekler çok fazla uğraşanı ilgileneni sevmiyor zaten fazla takmayanlar onların gözünde daha değerli. kendini ezdirme elde edilmemiş ol

Yükleniyor...