Evlenmek her kadının hayali midir?

her kadın evlilik düşünür mu ? tabii bu bahsettiğim okul aşkları için değil okul hayatı bitmiş kişiler için geçerli. İki sevgili birbirini seviyorlarsa ve ilişkide belli bir noktaya, zamana gelindiyse; kadının evlilik teklifini kabul etmemesi için bir sebep var mıdır ?

Yani evlenmek her kadının hayali midir ?

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• tüm aşamaları tek tek geçmiş biri olarak evet hayalim ...neden olmasın...bir adım ötesi hatta anne olmak...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• sırf link için

cezbediyo

1|0
    0|0
  • her kadının hayalidir. " ben evlenmem evlilikte neymiş " diyen çok kişi gördüm hepsi evliler yada o aşamadalar. içlerinde mutlaka vardır sadece doğru kişi karşılarına çıkmadığından dolayı yada tepkilerinden dolayı düşünmem derler.

0|2
    0|0
  • bir kadın her sevgilisiyle evlilik düşünmez bence bazıları ile eğleniyordur.Ama ben sevgililerimi ileride eşim olabilecek potansiyele sahip kişilerden seçerim tabi ki her kadının hayali evlilik

0|0
    0|0
  • Hayal olan o imza değil o gelinliktir..Sevdiğin adamla bir ömü boyu sadakat dolu bir yaşamdır özenilen..

0|0
    0|0
  • Cevresinde evliliklerden iyi bisey görmeyip duymuyorsa evliligi düsünmemeye bilir... Biraz daha beklemek isteye bilir yani bunlar genelencek bisey degil

0|0
    0|0
  • Beyaz gelinlik hayaliyle büyütülen, ki bizim toplumumuzda yaygın bir gelecek hayalidir bu, her kız evlilik düşüncesini kafasından illa ki geçirir.

Bunu açıklar ya da açıklamaz ama mutlaka düşünür.

0|0
    0|0
  • her kadının hayalidir tabiki evlilik. kimi 20sinde ister kimi 25 bu değişir sadece

0|0
    0|0
  • Son dönemde benimde hayallerimin arasına dahil oldu.

0|1
    0|0
  • Zamanı gelince düşünür. Ben asla düşünmüyorum diyenide gördüm, evlendi.

0|0
    0|0
  • hayır son hayalim bile değil.

0|0
    0|0
  • Benim hayalim değil.

0|0
    0|0
  • evlenmeyi hiçbir zaman o kadar çekici bulmadım

0|0
    0|0
  • tabikisi be gülüm olmaz mı:) her kadının hayalıdır evlılıkk...ayrıca bırbırlerını sevıyorlarsa neden problem cıksın ıstemesın kı evlılıgı. ıstemıyorsa bı yerlerde problem vr demektır..

0|1
    0|0
  • benim için geçerli değil bu.

0|0
    0|0
  • ben istemem evlilik saçma geliyor. etrafımda da öyle doğru düzgün evlilik yok. illa evliliğe gerek yok bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evliliğe karşı olanlar, dost hayatı yaşamayı güzel görenlerdir, ki bence aşağılık bişeydir...Evlenemeyenler ise, ya doğru dürüst biri çıkmamıştır gerçekten karşısına, yada kısmeti yoktur...Ama aklı başında ve gerçekten kadın gibi olan kadınların hepsi ister...Fakat ömür boyu bekar olan, ve hiç ilişki bile yaşamamış insanlarda var...

1|2
    0|0
  • Tabiki de ;)

0|0
    0|0
  • Zaman değişiyor.

0|0
    0|0
  • Saklamak isteseler.Kabul etmek istemeselerde evet.

0|0
    0|0
  • eskiden öyleydi de artık değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...