Selulit sorunu, yardim sadece bos yorum yapmayin?

Arkadas bacagimin tek tarafinda gamze gibi bir kac selulit var. Spor yapiyorum ama gecmiyor
ne onerirsiniz peki :/

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kuzenim haftada birkaç kez, bazen de her gün küçük yeşil acı biberleri çok azcık suyla karıştırıp pişirirdi.. Bunları bacaklarına masajla sürer ardından streç filmle sarıp birkaç saat bekletirdi sonra soğuk suyla durulardı.. İlk zamanlar bacakların yanacak biraz ama sonra alışıyorsun.. Çok memnun şu an, inanılmaz derecede yok oldu selülitleri.. Sıkınca görünüyordu ama artık sıksa da bacağını selülit çıkmıyor.. Bol su, iki bardak yeşil çay içti. Tatlıyı kesti ve spor yaptı.. Evde selülit hareketleri falan..

1|0
    0|0
    • Hala daha yapmaya devam ediyor çünkü doktor eğer bırakırsan selülit tekrar dirilir demiş. Asla ölmeyen, uykuya yatan bir şeydir selülit demiş. Bu yüzden selüliti uykuda bırakmak için devamlı yapmalısın demiş. Acı biber kan dolaşımını hızlandırıyor.. Selülit de kan dolaşımı bozukluğu olan yerlerde görülüyor..

• Harikasiniz cok tesekkur ederimmmmmm

• Rica ederim.. 😊

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|0
    1|0
  • kadınların genetik yapısından dolayı bazı kadınlarda spor yapsada geçmez. anlayacağın yapı meselesi.. tabi benim görüşüm

0|0
    0|0
    • Intihar sebebi :D

• Yok yok sevmeyin yaa oyle olmaz kiz olucaksak herseyimizle tam olmaliyiz :D

• o zaman duzenli sporu hiç bırakma datlım illaki düzelcektir ya 1 yıl ya 2 yılda.

• düzenli koş

0|0
    0|0
  • bırak dursun elbise altında görünmüyorya sanki nolacak sanki

0|0
    0|0
    • Olurmu ama ben biliyorum orda oldugunu hem ileride nasi evlenicem onemli benim icin

Kızlar Ne Diyor 1

• Sporla geçmeyenler oluyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...